2726
عنوان

✨ درمسیرنور با قرآن ✨

76 بازدید | 10 پست

الهی پناهم باش 💎 

✨ اعوذ باالله من الشیطان الرجیم ✨ 

بسم الله الرحمن الرحیم 🌸

أَلَمْ تَرَ أَنَّ اللَّهَ خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ بِالْحَقِّ إِنْ یَشَأْ یُذْهِبْکُمْ وَیَأْتِ بِخَلْقٍ جَدِیدٍ
19 - آیا ندیدی‌ ‌که‌ ‌خدا‌ آسمان‌ها و زمین‌ ‌را‌ ‌به‌ حق‌ آفریده‌ ‌است‌! ‌اگر‌ بخواهد ‌شما‌ ‌را‌ می‌برد و خلق‌ تازه‌ای‌ می‌آورد
وَمَا ذَلِکَ عَلَى اللَّهِ بِعَزِیزٍ
20 - و ‌این‌ ‌بر‌ ‌خدا‌ دشوار نیست‌
وَبَرَزُوا لِلَّهِ جَمِیعًا فَقَالَ الضُّعَفَاءُ لِلَّذِینَ اسْتَکْبَرُوا إِنَّا کُنَّا لَکُمْ تَبَعًا فَهَلْ أَنْتُمْ مُغْنُونَ عَنَّا مِنْ عَذَابِ اللَّهِ مِنْ شَیْءٍ قَالُوا لَوْ هَدَانَا اللَّهُ لَهَدَیْنَاکُمْ سَوَاءٌ عَلَیْنَا أَجَزِعْنَا أَمْ صَبَرْنَا مَا لَنَا مِنْ مَحِیصٍ
21 - و [‌در‌ قیامت‌] همگی‌ ‌در‌ برابر ‌خدا‌ حاضر شوند ‌پس‌ ضعیفان‌ ‌به‌ گردنکشان‌ گویند: ‌ما پیروان‌ ‌شما‌ بودیم‌، آیا ‌شما‌ [می‌توانید] چیزی‌ ‌از‌ عذاب‌ ‌خدا‌ ‌را‌ ‌از‌ ‌ما دفع‌ کنید! می‌گویند: ‌اگر‌ ‌خدا‌ ‌ما ‌را‌ هدایت‌ کرده‌ ‌بود‌، قطعا ‌شما‌ ‌را‌ هدایت‌ می‌کردیم‌ حال‌ چه‌ بی‌تابی‌ کنیم‌ ‌ یا ‌ صبوری‌ کنیم‌ ‌برای‌ ‌ما یکسان‌ ‌است‌ و راه‌ گریزی‌ ‌برای‌ ‌ما نیست‌
وَقَالَ الشَّیْطَانُ لَمَّا قُضِیَ الْأَمْرُ إِنَّ اللَّهَ وَعَدَکُمْ وَعْدَ الْحَقِّ وَوَعَدْتُکُمْ فَأَخْلَفْتُکُمْ وَمَا کَانَ لِیَ عَلَیْکُمْ مِنْ سُلْطَانٍ إِلَّا أَنْ دَعَوْتُکُمْ فَاسْتَجَبْتُمْ لِی فَلَا تَلُومُونِی وَلُومُوا أَنْفُسَکُمْ مَا أَنَا بِمُصْرِخِکُمْ وَمَا أَنْتُمْ بِمُصْرِخِیَّ إِنِّی کَفَرْتُ بِمَا أَشْرَکْتُمُونِ مِنْ قَبْلُ إِنَّ الظَّالِمِینَ لَهُمْ عَذَابٌ أَلِیمٌ
22 - و شیطان‌ هنگامی‌ ‌که‌ کار ‌از‌ کار گذشت‌، گوید: ‌در‌ حقیقت‌ ‌خدا‌ ‌به‌ ‌شما‌ وعده‌ی‌ راست‌ داد، و ‌من‌ ‌هم‌ ‌به‌ ‌شما‌ وعده‌ دادم‌ و ‌با‌ ‌شما‌ خلاف‌ کردم‌، و مرا ‌بر‌ ‌شما‌ هیچ‌ تسلطی‌ نبود جز ‌این‌ ‌که‌ ‌شما‌ ‌را‌ دعوت‌ کردم‌ و اجابتم‌ نمودید ‌پس‌ مرا ملامت‌ نکنید و ‌خود‌ ‌را‌ ملامت‌ کنید ‌من‌ فریادرس‌ ‌شما‌ نیستم‌ و ‌شما‌ ‌هم‌ فریادرس‌ ‌من‌ نیستید ‌من‌ آنچه‌ ‌را‌ ‌که‌ پیش‌ ‌از‌ ‌این‌ مرا [‌در‌ کار ‌خدا‌] شریک‌ می‌نمودید منکرم‌ همانا ستمکاران‌ عذابی‌ پر درد خواهند داشت‌
وَأُدْخِلَ الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ جَنَّاتٍ تَجْرِی مِنْ تَحْتِهَا الْأَنْهَارُ خَالِدِینَ فِیهَا بِإِذْنِ رَبِّهِمْ تَحِیَّتُهُمْ فِیهَا سَلَامٌ
23 - و کسانی‌ ‌که‌ ایمان‌ آوردند و کارهای‌ شایسته‌ کردند، ‌به‌ بهشت‌هایی‌ ‌در‌ آورده‌ می‌شوند ‌که‌ ‌از‌ پای‌ درختانش‌ نهرها جاری‌ ‌است‌ ‌که‌ ‌به‌ خواست‌ پروردگارشان‌ ‌در‌ ‌آن‌ جا جاودانه‌ ‌به‌ سر می‌برند، و درودشان‌ ‌در‌ ‌آن‌ جا سلام‌ ‌است‌
أَلَمْ تَرَ کَیْفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا کَلِمَةً طَیِّبَةً کَشَجَرَةٍ طَیِّبَةٍ أَصْلُهَا ثَابِتٌ وَفَرْعُهَا فِی السَّمَاءِ
24 - آیا ندیدی‌ ‌خدا‌ چگونه‌ مثل‌ زده‌ ‌است‌! گفتار و اعتقاد پاکیزه‌ مانند درختی‌ پاک‌ ‌است‌ ‌که‌ ریشه‌اش‌ استوار و شاخه‌اش‌ ‌در‌ آسمان‌ ‌است‌
صفحه : 258، ابراهیم🌱
🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃
سلام دوستان گرامی، روز آدینه تون سرشار از لبخندخدا، سرشار از تابش نور الهی بر قلبتون💐

خدایا قرار بده برایم  بهره اى از رحمت فراوانـت و راهنمایی ام کن  به برهان و راههاى درخشانت و بگیر عنانم به سوى رضایت همه جانبه ات به دوستى خود اى آرزوى مشتاقان.🤲🏻💚💙🧡💛❤️

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

سلام به خواهرعزیزم😍

دلتنگت بودم❤ مدتی تعلیق بودم و سعادت نداشتم در کنار شما عزیزان باشم ولی همیشه بیادتون بودم.

امیدوارم سالی نیکو و پرخیر پیش رو داشته باشید🌺😘 

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
سلام به خواهرعزیزم😍 دلتنگت بودم❤ مدتی تعلیق بودم و سعادت نداشتم در کنار شما عزیزان باشم ولی همیشه ...

سلام بروی همچون ماهتون، به قلب پر از نور خدا و مهربونتون🥰😍

خوش برگشتی خواهرجون، خداروشکر... خداروشکر🤲🏻💚💚کم سعادتی از مابود...🦋🌹

طاعت و عبادتتون قبول حق🤲🏻

چشمی دارم همه پر از صورت دوست
با دیده مرا خوش ست چون دوست در اوست

از دیده دوست فرق کردن نه نکوست
یا دوست به جای دیده یا دیده خود اوست

✨اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ✨

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم روز جمعه تون بخیر و شادی 

اجرتون با صاحب قرآن...التماس دعا ✨🌺🙏

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 
2728

سلام آبجی جان روز جمعتون بخیرو شادی امضای اقا زمان پای حاجاتتون،🤗🤗🤗😍😍🥰🥰🌹🌹🌹🌺🌺التماس دعا

هرحاجتی از خدا بخواید بهتون عطا میکنه کافیه فقط دلت وصل شه... میدونستی خدا خیلی جیگره خدا نفسه.خدا عشقه ... وصل شدن دل کار سختی نیس فقط یقین و ایمان قلبی به حاجتی که از خدا میخوای داره... گاهی وصل شدن از طریق شهدا ازطریق ائممه و گاهی یه لرزش دل کافیه به استجابت برسی. بخدا محاله بخوای و نشه... محاله ارزو کنی و نشه... میخوای باهم امتحان کنیم... خدا ته معرفت و عشقه. باورش کن به خدا گمان نیک برید با هرگمان و فکری که بخدا داشته باشید خدا با همون گمان و فکر و ذهن بشما نگا میکنه.. .. راستی دوستای گلم امام زمان خیلی چشم انتظاره.. وقتی واسه فرجش هرلحظه دعا میکنید مولا جلوتر از شما دستشو میبره بالا و برای فرج مشکلات و حاجتتون دعا میکنه ...وقتی خیلی یجایی گیر کردید خیلی گرفته شدید خیلی غم اومد بسراغتون ..کافیه امام زمان رو به چشم انتظاریش قسم بدید بگید بحق فرجت که چشم انتظارشی ..فرجی کن تو کارم مولا جان 😍😍 اشک بریز و حاجت دلت رد خور مستجاب میشه...🌺 خدارو تو اون لحظات قسم بدید به یعقوب نبی در فراق یوسفش بگید خدایا پیغمبرت پیامبرت بود دوری یوسفِش نابیناش کرد من که بنده تم چطور تحمل کنم و حاجتمو روا نکنی ... بگو 11 فرزند داشت ولی یه یوسفِشو ازش گرفتی 30 سال تو فراق یوسفش اشک ریخت ... خدایا منو از امتحان و گرفتاری نجاتم بده و حاجت دلمو عطا کن و شادم کن مثل یعقوب نبی که چشم و دلشو به جمال یوسفِش شاد کردی😍😍😍 دوستان با هر پیغمبری با هرائممه و شهدایی باید به زبون خودشون و با هرچیزی که امتحان شدن باید حرف بزنیدتا رد خور نداشته باشه حاجت دلتون ... اونوقت استجابت نزدیک میشه.😍😍 حضرت محمدص فرمودندخدا را بخوانید و به اجابت دعای خود یقین داشته باشید و بدانید که خداوند دعا را از قلب غافل بیخبر نمی پذیرد.🌺

سلام عزیزم 

ثواب قرات این صفحه هدیه  کردم به روح اموات شماو افراد شرکت کننده در این تاپیک 

خدایا..هیچ شباهتی با یوسف ندارم...نه رسولم ،نه زیبایم،ونه برای کسی عزیزم، فقط در چاه افتاده‌ام....معجزه کن نجاتم بده 😔😔
سلام عزیزم روز جمعه تون بخیر و شادی  اجرتون با صاحب قرآن...التماس دعا ✨🌺🙏

سلام خواهرجون، طاعت و عبادتتون قبول حق🌹💚🤲🏻

سلام عزیزم  ثواب قرات این صفحه هدیه  کردم به روح اموات شماو افراد شرکت کننده در این تاپیک ...

سلام گل زیبارو🌹خیلی ممنونم، الهی هزار برابر خیر و برکتش بیاد تو زندگیتون💚🤲🏻

سلام آبجی جان روز جمعتون بخیرو شادی امضای اقا زمان پای حاجاتتون،🤗🤗🤗😍😍🥰🥰🌹🌹🌹🌺🌺التماس دعا

سلام آبحی شهنور خوش قلب🤲🏻💚طاعت و عبادتتون قبول حق🤲🏻🌹🦋🥰

سلام گل زیبارو🌹خیلی ممنونم، الهی هزار برابر خیر و برکتش بیاد تو زندگیتون💚🤲🏻 ✨اَللّهُمَّ صَل ...

🥰🙏🙏

خدایا..هیچ شباهتی با یوسف ندارم...نه رسولم ،نه زیبایم،ونه برای کسی عزیزم، فقط در چاه افتاده‌ام....معجزه کن نجاتم بده 😔😔
سلام بروی همچون ماهتون، به قلب پر از نور خدا و مهربونتون🥰😍 خوش برگشتی خواهرجون، خداروشکر... خدارو ...

سلام شبت بخیر مهربون خواهرم😍

ای جــان❤ چه حس خوبی میگیرم همیــشه از کامنت های شما مرضیه جانم😍

طاعات و عبادات شما هم مقبول درگاه حق تعالی🙏🍃🍃🍃

التماس دعا دارم خیلی زیاااد🙏🙏🙏 ان شاءالله امضای حضرت صاحب الزمان بخوره پای حاجاتتون عزیزم🌺🍃

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃