2737
2734

می‌خوام چینی بگیرم که بتونم بذارم ماشین ظرفشویی رنگ چای هم نگیره به خودش چون شیشه ای ها رو میذارم ظرفشویی بعد یه مدت لک میفته روشون 

ولی نمی‌دونم چینی برای پذیرایی مناسب هست یا نه چون دور و بری های من هیچ کس چینی نمیاره از همین شیشه ای ها که اسمشو نمی‌دونم میارن 

اگه چینی اوکیه چه مارکی بگیرم به نظرتون ؟ 

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من چینی دارم خیلی شیکه اتفاقا

ساعت سه شب توی تاپیک من چی کار میکنین آخه 🤣 هیچ امید نداشتم کسی جواب بده ، حالا که انقدر پایه این اینم بگید چه مارکی بگیرم چه مدلی بهتره یه اسمی چیزی بگید سرچ کنم همون مایه ها بگیرم 

.

چینی خیلی شیک تره. 

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

چینی که شیک تره 

چینی زرین مارک خوبیه

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  
2738
نه از همون شیشه ایا بگیر که شکست دلت نشکنه. 

از شیشه ای خسته شدم ده ساله دارم ازشون کار میکشم دوست دارم یه تنوعی هم باشه خب ، فنجون های سرویس چینیم کوچیکن تعدادشون هم کمه برای همین توی خونه استفاده‌ میکنم تا حالا نشکستن با اینکه من ظرف بشکون قهاری ام 😁

.

بستگی داره. من چینی گل دار مدل فرانسوی های قدیم خریدم دلم نمیاد توش چای بریزم. از همین کریستال قیمت مناسب میارم. چینی هم به مرور کدر میشه. 

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست
بستگی داره. من چینی گل دار مدل فرانسوی های قدیم خریدم دلم نمیاد توش چای بریزم. از همین کریستال قیمت ...

من از اونام که از همه چیز نهایت استفاده رو میکنم هیچ چیزی توی خونه من بی استفاده‌ نمی‌مونه ، وسیله واسه استفاده ست دیگه استفاده کن لذتشو ببر خراب شد دوباره میخری جاش میذاری 

.
من از اونام که از همه چیز نهایت استفاده رو میکنم هیچ چیزی توی خونه من بی استفاده‌ نمی‌مونه ، وسیله و ...

خوبه استفاده میکنی. 

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست