2726

یکی رو میشناسم که چند ساله میره باشگاه بدنسازی 

بشینی باهاش چهار کلام حرف بزنی هم همش در مورد باشگاهش و رکوردهای جدیدش توی تمریناتش و پیشرفتاش و تغییر فرم بدنش برات میگه و با ذوقم تعریف میکنه.

میگه هر روز میره جلوی آینه تا ببینه چقد به هیکل ایده آلش نزدیک شده و بدنش طبق معیارهای جنس مخالف جذاب تر شده🙁

انواع مکمل ها و رژیم های غذایی که مربیش گفته رو با دقت و وسواس رعایت میکنه و خرج میکنه تا هیکلش مثل بدنسازا بشه ( چاق هم نیست که بگیم میخواد لاغر کنه فقط دنبال فرم جذاب تر گرفتنه)

ولی طرز فکر من اینه که ما قراره بمیریم و این بدنمونم که قراره بره زیر خاک و مورچه ها بخورنش مشخص هم نیست که تا کی فرصت داریم زنده باشیم، اونوقت چطور با چه اراده و انگیزه ای ینفر روز و شبش رو پای بدنسازی میذاره و هدف زندگیش رو رسیدن به یه جسم و کالبد فوق ایده آل قرار میده درحالیکه یچیز دنیایی هست و میتونه این اراده رو پای کارای دیگه ای بذاره مثل مهربونی و کمک به آدمای دیگه و دستگیری ازشون و کمتر کردن رنج و دردی که هم نوعاش میکشن.

میگم منکه خودم افسردگی دارم و اراده برا هیچکاری ندارم چه دنیایی چه معنوی، لاقل شما که بااراده ای ارادت رو پای کارای انسان دوستانه و معنوی هم بذار.

بنظرتون من زیادی افسردم یا اونا زیادی با اراده و شاد و بیخیالن ... ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکی دیگ یه جور فکرمیکنه.یه عقایدی داره.بنظرم نه درحد شما خوبه که میگی تهش قراره بمیریم چرا اینکارارو بکنیم نه درحد اون.

يَاأَيُّهَا الْإِنسَانُ مَا غَرَّكَ بِرَبِّكَ الْكَرِيمِ : هان ای انسان، چه چيزی تو را نسبت به پروردگار كريمت مغرور ساخته است؟
2728

ایشون بنظرم دیگه زیادی زندگیشو گذاشته پای بدن سازی واین اصلا خوب نیست و نشون دهنده پایین بودن اعتماد بنفسشه 

مگه همه راه های جذاب بودن... بدن عالیه خیلیا میشناسم ک بدن خوبی ندارن ولی جذابن 

جذابت بیشتر به رفتاره انسان هاس بنظر منم بیهودس این هدف... ورزش خیلی خوبه ولی به اندازش اونم برای سلامتی نه برای  جذابیت 

خدایا شکرت 🙏🏻🌿 عاشق نی نی سایتم بیشتر وقتمو توی نی نی سایت میگذرونم چون علاقمندم به اینجا به شما به نظرتون و ایده هاتون ❤💫 تا جایی که بتونم توی تایپکا نظرایی میدم که بدردبخور باشه 🌹�😊 درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم 🙂🙏🏻اقایون به هیچ وج درخواست دوستی ندید درخواست بدید براتون تایپک گزارش میزنم 😒متاهل👫🏻💍