2726
عنوان

پول رو به جز طلا و دلار رو چی سرمایه کنیم بهتره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1054 بازدید | 37 پست
دلارم بزودی حدود ۲۸تا۳۰میشه

چطور؟ به نظر من که دلار در حالت خوش بینانه همین پنجاه شصت بمونه. با این اوضاع تورم و افزایش نقدینگی و استقراض دولت از بانکا و با این اقتصاد مریض و صادرات واردات امسال دلار خیلی بالا خواهد رفت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الان نزدیک ۷تومن اما دیگه خریدو فروش جهانی با یوآن میشه بزودی،دلار دیگه کنار می‌ره ،پول چین حرف اول ...

😶😶😶😶طوری گفتی سرمایه و‌درآمد و طلا و دلار فکر کردم میلیاردی هستم میخواستم پیشنهاد ساخت و یاز بدم

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

زمین کشاورزی بگیر اجاره بده 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
اگه پولتون میرسه قطعا زمین و ملک

۷میلیونه 

منم اولش فکر کردم میلیاردی هست

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

عزیزم پولت اگه زیاده  باهاش زمین ملکی بخر 

من دو سال پیش  با پولم زمین خریدم چون تو نرخ دلار و سکه نبودم بعد الان زمینم خیلی گرون شده 

درجواب ابلهان آنقدر خاموش نمانید که بگویند😌دیدید؟ حرف حساب جواب ندارد !
میخوام درامد داشته باشه واسم طلا و دلار فقط تا حدودی ارزش پولتو حفظ میکنه متوجه منظورمی؟ یعنی میخ ...

پس ی هنر نثل رنگ و مش یا میکروبلاگینگ یاد بگیر

مثلا رنگ و مش تهران ۵ تا سر رنگ و مش انجام بدی ی تمام سکه حدودا میتونی بخری

۷میلیونه  منم اولش فکر کردم میلیاردی هست

اسی نگفت ک چقدره

اون کاربر مبلغ یوان رو گفت

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2706