2733
2734

چرا بسته من سر از یه شهر دیگه در آورده ؟ زده دو بار اومده دم خونه نبودم و یهو برگشت خورده ولی نرسیده دست فرستنده زده رسیده دست گیرنده و کلا رفته یه شهر دیگه 😐  کی باید پیگیری کنه قضیه رو ؟ پست میگه فرستنده فرستنده سین نکرده ببینم چی میگه ولی اگر قبول نکرد من چی کار باید بکنم ؟ 

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کدرهگیری بگیر بزن ببین قشنگ مرحله ب مرحله نوشته چی سرش اومد کجاها رفته، حتما کد بگیر پیگیر شو 

یبار ی بسته داشتم فرستنده اصرار داشت ک من تحویل گرفتم منم گفتم کدرهگیری بده اگه راست میگی، نداد بعدا دوباره برام بسته فرستاد 

کدرهگیری بگیر بزن ببین قشنگ مرحله ب مرحله نوشته چی سرش اومد کجاها رفته، حتما کد بگیر پیگیر شو  ...

کد دارم میزنم میگه رسیده دست گیرنده ، گیرنده هم زده کرج 😐 رفته یه شهر دیگه و تحویل یکی دیگه شده 😐

.
2738
 میگم دیگه رفته رسیده دست یکی دیگه توی یه شهر دیگه

مطمئنی که کدپیگیری برای خودت بهت دادن؟ شاید فروشگاهی که خرید میکنی کد اشتباه یکی دیگه رو داده بهت

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
مطمئنی که کدپیگیری برای خودت بهت دادن؟ شاید فروشگاهی که خرید میکنی کد اشتباه یکی دیگه رو داده بهت

دیشب نگاه کردم اولین آدرس اسم خودمو دیدم بذار یه چک دیگه بکنم خدا کنه اشتباهی کد یکی دیگه رو بهم داده باشه

.
دیشب نگاه کردم اولین آدرس اسم خودمو دیدم بذار یه چک دیگه بکنم خدا کنه اشتباهی کد یکی دیگه رو بهم داد ...

اگرم نداده باشه

زنگ بزن بهش‌بگو مرسوله ام‌رفته جای دیگه

خودت هم‌از اداره پست پیگیری کن

چون‌اداره پست یک مبلغی میگیره بابت بیمه مرسوله ببین‌میتونی پس بگیری جنستو؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706