2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

من 20 دیگ یکو نیم میدن میره برا لباس😢هیچیم نمیمونه کمم میارم تازه بیرونم نمیرم 

شروع 1/5ی روز میام ناپیک میزنم ک دندون اوردم   💜اینجا هر روز گزارش  کار میزارم   تا ب هدفم برسم ول نمیکنم 🦷🦾  
۵۰۰بسشه میخواد چکار کنه همش که خرج نمیکنه

500 😐

با 500 شما چیکار میکنی ک ی دختر 20 ساله ک کلی چیز  لازم داره لباس  وسایل ارایشی خوراکی  رفتو امد پول تاکسی     با 500 تومن چیکار میش کرد 

شروع 1/5ی روز میام ناپیک میزنم ک دندون اوردم   💜اینجا هر روز گزارش  کار میزارم   تا ب هدفم برسم ول نمیکنم 🦷🦾  
🤣🤣🤣🤣خدایا پول کرایه نمیشه 

نمیزارن پول کرایه ام بدم میبرن خودشون میزارن هرجا میرم برگشتنی ام میان دنبالم😂فقط پول بستنی میدم

خدایا شکرت بخاطر وجود همسرم ....امروز۱۴۰۲/۲/۱۴فهمیدم تو دلی دارم خدایا به خودت میسپارمش....میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستین
500 😐   با 500 شما چیکار میکنی ک ی دختر 20 ساله ک کلی چیز  لازم داره لباس  وسایل ار ...

عزیزم هروز که اینار نمیخره بابا شاید وضع مالی خودشونم خوب نباشه تازه پول تو جیبی گفت نه خریداش آخه پول تو جیبی واسه گیر نکنه وگرنه پدرش باید لوازم لباس همش تحیه کنه اگه یه تیکه دلش خواست بخره

2706