2737
2734

اگر زاویه قائم ۹۰درجه و مدار ۲۳.۴درجه زمین را تفریق کنیم عدد ۶۶.۶ برای ما می ماند! همان عدد سیاره زحل فیک ناسا یا به همان ستاره و مهر سلیمان فراماسونی میرسیم!

و بازهم به ما گفته شده که قطب شمال و جنوب سیاره زمین در ۶۶.۶ عرض جغرافیایی قرار دارند!!!

اگر اینها درست باشد پس چرا در قطب جنوب «آنتارتیکا» با میانگین دمای سالیانه ی منفی ۵۷درجه و پایین ترین حد دمای منفی ۱۳۵درجه است

اما میانگین دمای سالیانه ی قطب شمال «آرتیک» ۴درجه است! و تابستان های گرم و ملایم و زمستان های قابل تحملی دارد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

در مورد قیمت پوشک بچه چی اطلاعاتی داری؟

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

چه باحال و علمی ولی چیزی ازش نفهمیدم

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
2738
2706