2726

من پشت کنکوریم ۲۰ سالمه

دختر خالش بعد ۶ سال قبول شد 

انقدر از زرنگی و هوشش تعریف میکنه ی جوری ک میخواد بگه تو خنگی

مثلا میگه الکی که نیست این رشته ها برای بچه زرنگاست هرکسی که قبول نمیشه بعد چهرشو ی جوری مفتخر میگیره و میگه دخترخالم پزشکی میخونه ☺️

من واقعا برای دختر خالش خوشحالم ک قبول شد چوت واقعا دخترخوبی بود و سختی زندگی کشیده بود حقش بود واقعا

ولی رفتارمادرشوهرم خیلی رو عصابمه 

یا میگه هرکسی نمیتونه قبول شه تو رشته های تجربی پسر فلانی ۳ سال موند هیچی نشد هوش میخواد😐

راهی که داریم میریم تهش قشنگه ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودشو بچه هاشم لابد بی هوشن 😐😂خدا بهت رحم کرد مثلا دخترش قبول نشد 

وگرنه جات تو اون خونه نبود

اگه خوندی یه صلوات برای سلامتی کسی که همه جونمه بفرست💔💔الهی که خدا با عزیزات امتحانت نکنه💔
اینوک راس میگ توتجربی هرکسی قبول نمیشه

منم نگفتم همه قبول میشن ولی لزومی نداره هی تکرارش کنه منم پرستاری اوردم خودم نرفتم

خودشو بچه هاشم لابد بی هوشن 😐😂خدا بهت رحم کرد مثلا دخترش قبول نشد  وگرنه جات تو اون خونه نبو ...

برای خودش میگه من نمیخواستم وگرنه کاری نیست تو دنیا که اراده کنم و از پسش برنیام

منم نگفتم همه قبول میشن ولی لزومی نداره هی تکرارش کنه منم پرستاری اوردم خودم نرفتم

اره تکرارکردنش درس نیس انگارمیخادپز بده 😂

بی تفاوت نشون بده خودتو

چنان تنهایه تنهایم که انگارنیستم باخود...
برای خودش میگه من نمیخواستم وگرنه کاری نیست تو دنیا که اراده کنم و از پسش برنیام

اررره خب حرف خیلی راحته .ادما سر جاشون که نشسته ن کوهم میتونن جابه جا کنن 😂به قول مامانم سر کو نت نشستی زور داری 

من دیروز میخواستم کلیپ ضبط کنم آموزش بافتنی بذارم 

تا قبل کلیپ انگار همه چی راحت بود 

بعد تازه فهمیدم قلاب دست‌گرفتم چقدر خنده داره دید نداشت هیچی 😂

اگه خوندی یه صلوات برای سلامتی کسی که همه جونمه بفرست💔💔الهی که خدا با عزیزات امتحانت نکنه💔
2706