2726
عنوان

ازدست شوهرم خسته شدم بخدا دیگه😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 35 پست
مقصر خودتی  از اول یا بگو بریم یا نریم دیگ

اصلا هم گفتم بریم حالا میخوام نظراونم بدونم گفتم نه الان یعنی چی من مقصرم یعنی کلا توخونه خفه شم هیچ وقت باهاش درمورد چیزی نظر نخوام که یه وقت نیاد لگد بزنه ها

خب وقتی میاد بزور میگه پاشو غذا بیار پاشو فلان کن جواب نمیدم میاد جلو بزور یه کاری میکنی تاحرف بزنم ...

ببین برای ما خانما سخته اینجوری باشیم ولی اگه هرچیزی رو یکبار نهایتا دوبار بگی و اصرار نکنی دیگه ارزشت پایین نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم نباید وقتی رضایتشو گرفتید برای نرفتن ، هی این مسئله رو تکرار کنید ، منم اعصابم خرد میشد اگر یه ...

اره دقیقا اون دوست داشت با فامیلاش بریم ولی کسایی اونجا بودن که من مطمئنم باهاشون باشم حالم خراب میشه

2728
کاری به شوهرتون که کفشو پرت کرده و... ندارم ولی مقصر شمایید اول میگین اره میایم بعد شبش میگین نریم.. ...

نه من دیروز هنوز داشتم میگفتم نمیدونم بریم یانه برداشت زود پیام داد که میام وگرنه گفتم تاشب نگو تا فکرامونو بکنیم

اصلا هم گفتم بریم حالا میخوام نظراونم بدونم گفتم نه الان یعنی چی من مقصرم یعنی کلا توخونه خفه شم هیچ ...

قبول کن زیاد گفتی دیگه

اگه اونم به تو هی بگه اگه دلت میخواد بریم عصبی میشی

مگه دست خود آدم که شوهرش بعدنفهم از آب دربیاد 

چقد یک بامو دوهوایی  ،  خب هر بار یک سازی میزنی 

خواهر منم مثل شماست مارو هم عصبی میکنه. مثلا میگه اینو بخرم میگیم بخر بعد میگه نه اینو نخرم اونو بخرم میگبم باشه بعد نیگه اخه اینو نخرمووووووو اونو بخرموو  بازم از ما میپرسه 

قضیه برای ما اونقد اهمیت نداره خب ، ولی این پادرهوا بودنش و هی سوال کردنش مخل اعصابه اخرش سرش دادمیزنیم  مریضی اخه 

خب یبار تصمیم بگیر دیگه چرا هی سوال میکنی

اینکه تو یک جماعتی حالتون خوب یا بد میشه رو قبل جواب دادن به سوال شون که میاید یا نه باید فکر کنید نه بعدش، بعد قبل اینکه بگید نمیریم باید میپرسیدی که نظرشون چیه

حالا هم بدون دعوا و بحث هم مهمانی امشب رو برید هم پس فردا بیرون سعی کنید دعوایی به وجود نیاد

مگه دست خود آدم که شوهرش بعدنفهم از آب دربیاد 

نه ولیی تو که دوست نداری کسی وناراحت کنی چرا اول ناراحتش کردی بعد دلت طاقت نیاورد هی گفتی بریم نریم دوس داری یا نداری .

خدایششش دروغ گفتم؟

خودت هنوز معلوم نیست با خودت چند چندی ! یبار میگی بریم یبار نریم ... تصمیمت هر چی هست محکم پاش وایستا ... من جات بودم همون اول قبول نمی کردم 

الان خونه داییت دعوتید خب نرید که خیلی زشته 

اگر مشکلی نیست دو تاشو کنسل کن هیچکدوم رو نرید سر و صدای شوهرتم باور کن نمی دونم باید ریشه یابی کنید 

مثلا یه مدت شوهر منم اینطور بود دیدم منم مقصرم همه کارا رو خودم انجام میدم خسته میشم هی غر غر می کنم آخر اون صبرش تموم میشه داد و بیداد 

اما الان باهاش صحبت کردم کارا رو تقسیم می کنم چیزی که می دونم آخرش داستان میشه رو شروع نمی کنم

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
2706