2703
2553

قرار بود بریم با عمه و عمو و بچه هاشون پس فردا بریم بیرون دیروز گفتن بهمون  میاین ماهم گفتیم آره حالا من دیدم اگه برم چون جو اونا خیلی منفی و به هردلیلی واقعا بهم خوش نمیگذره و باحال خراب باید بیام خونه دیشب گفتم بیا نریم گفت باشه حالا صبح ازش چندبار پرسیدم که توچی دلت میخواد خیلی بریم که بریم عیب نداره چون چند بار پرسیدم پرو شد سروصدا کرد کفش مو پرت کرد توخونه و دراز بودم اومد یه لغت زد که منو مسخره کردی و سروصدا حالا رفته بیرون شب میخونه داییم دعوت بودیم پیام داده که اونجا نمیریم منم گفتم به درک که نمیریم

دیگه خسته شدن ازاین کاراش که هرچیزی که باب میلش نباشه رو با سروصدا کارشو انجام میده

به نظرتون اومد چه واکنشی نشون بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نمیدونم چرا تو عید این دید و بازدیدا اینقدر باعث دعوا میشه کاری نکن/ بی محلی کن

خب وقتی میاد بزور میگه پاشو غذا بیار پاشو فلان کن جواب نمیدم میاد جلو بزور یه کاری میکنی تاحرف بزنم بااین آدم بی‌شعور من چیکار کنم

2714

بنظرم نباید وقتی رضایتشو گرفتید برای نرفتن ، هی این مسئله رو تکرار کنید ، منم اعصابم خرد میشد اگر یه خونه ای میرفتم ترجیح دادم برای ارامش خودم ک شده نرم ، ولی همسرم خیلی دوست داشت بره عید دیدنی و ناراحت بود عیدشو خراب کردم ، ولی نمیتونستم با رفتن کنار بیام 💔🧘 هعی 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 

ولا اگر شناختی اخلاقشو ک گیرش بدی کار ب کتک کاری می‌کشه بنظرم ولش کن.من یکی چون دست بزن و زبون گند و نفهمی داره گیرش نمیدم.گفت ن دیگه تمام.بببن اخلاقش چطوره در کل.بستکی ب نوع برخوردهای قبلش برو جلو

2706