2733
2734
عنوان

مسموم شدم روزه هم هستم

227 بازدید | 10 پست

الان که از خواب پاشدم جاییم درد نمیکنه ولی باد معده‌م ی بوی شبیه تخم مرغ داره بنظرتون پیاده روی و ورزش میتونه موثر باشه؟ چیزیم نمیتونم بخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه برو دکتر زودتر تا بدتر نشدی

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
روزست اگه بره دکتر نمیتونه دارو بخوره تا افطار

خب روزه باشه این علائمی ک میگه من داشتم ی روز مردم زنده شدم به زودی استفراغم میکنه والا خدام راضی نیست بندش زجر بکشه 😒

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738
رودل کردید. روهم خوری کردید یا تخمه زیاد خوردید. اتفاقا روزه خوبه براتون. موقع افطار یه لیوان نعنا ن ...

تخمه زیاد خوردم متاسفانه روزمو باطل کردم قرص ضد تهوع خوردم چون مسافرم

یه نوشابه مشکی بخور میشوره میبره پارسال مادرشوهرم بسگی پسته خورده بود اینجوری شده بود دراز به دراز افتاده بود یه نوشابه بهش دادم اوکی شد

این۵امین کاربریمه 😉

خوب خواهر جان اصلا از اول نباید روزه میگرفتید چون توی مسافرت بودید. انشالهه زود خوب بشید.

سلام😊