2726

سلام قدیمیا باورشون میشد ی روز دستگاهیی ب اسم تلگراف میخاد بیاد که نامه ها دیگ ردو بدل توسط اسب و چاپار نشن و تلگراف بره....

بعدش باورشون میشد تلفن میخادبیاد و در عرض چند ثانیه خبری و از شهری با فاصله چن روزه و یا حتی چن ماهه ب زمان قدیم و راه و مسافت طولانی جابجا کنه!!!!!!

اصلا قدیمیا انتظار داشتن که زمانی میخاد موبایل اختراع بشه تا هرکی همراهش باشه و بلافاصله بشه هرجاک باشه باهاش درتماس بود انگار که همین کنارته و کاری داشی بلافاصله تماس بگیری!!!!

اصلا قدیمیا انتظار داشتن  برنامه ای باشه ک باهاش بشه عکس و فیلم همون لحظه ک درحال چکاری هسی و..بشه برا طرف فرساد و اشتراک گزاشت؟!؟!؟

و امااااا اصلا همین الان شما میدونین قراره در آینده دستگاهی اختراع بشه که طرف هر غذا و بویی ک اطرافش و هرچی حتی وسیله با گوشی در عرض چن ثانیه ب طرف مقابلش بفرسه...بله با گوشی..منظورم پست نیساااا...مثل عکس ک بهم میفرسیم...من مطمعنم ک ی زمانی همچین وسیله ای اختراع میشه و حیفففف آیندگان قرار بهره ببرن...البته انشالا در زمان ما اختراع بشه...چن مطمعنم هیچ دختری دیگ اشپزی نمیکنه و ی تک زنگ میندازه مادرش ...مادرش هم در عرض سه ثانیه عین عکسی ک الان میفرسه خود غذارو میفرسه☹️😑☹️

اونموقع ک این دستگاه اختراع بشه قرار بگن خورتان بالاسی ک بود؟!؟!آیا وی سفر در زمان کرده بود؟!؟!به دغدمم نخندین اول صبحی🤐🤫😎😎😎😎😎😎

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کاش یه چیزی اختراع کنند خودش شامونهار درست کنه بدون این که ما ایده ای داشته باشیم 

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد
بوی غذا رو میخوام چه  کار باید خود غذا سریع به دستم برسه

همه چی هر وسیله ای...من مطمعنم....علم روز ب روز داره پیشرفت میکنه..‌اونموقع اسم کاربری منو قرار تو عجایب بزارنو بکن خورتان بالاسی ایا سفر در زمان کرده بود..وی ازکجا و چطور ب این موضوع آگاهی داشته

بنظر من‌امکان‌نداره🙂

قدیمیا بااسبو پای پیاده نامه میبردن ختی باکبوتر😑😑😑هیچوق موبایل و حتی نی نی سایت تو مخیلشون هم جا نمیشدااا

کاش یه چیزی اختراع کنند خودش شامونهار درست کنه بدون این که ما ایده ای داشته باشیم 

اینم میشه باورکنین..البت همین الانش ربات هس ک اینکارو کنه

2706