فقط نتم کنده ممکنه عکسا یه کم دیر بیاد

یه اقایی هم دانشگاهیمه 

هم رشته ایم هردو پزشکی میخونیم، هم سنیم من یه ماه بزرگترم 

این اقا کلا چهار پنج بار منو توی دانشگاه و تولد یکی از دوستامون دید من متوجه شده بودم که همش چشمش روی منه که خوشمم نمیومد ولی کلا بهم توجه میکرد اصلا هم باهم صمیمی نبودیم کاملا رسمی بودیم

با برادرم هم یه رفاقت دورادوری داره

تو اینستا فالوم کرد و شروع کرد پیام دادن و ریپلای کردن ولی مودبانه و رسمی تا اینکه توی اینستا فهمید تولدمه  واسه تولدم برام طلا گرفت چن روز بعدهم واسه شام دعوتم کرد که اینجا تاپیک گذاشتم همه گفتن برو😂یکی دوبارم کنسل کردم که بعدا دیدم تا کنسل میکردم به دوستامون میگفته قبول نکرده بگین چیکار کنم منم قبول کردم برم کادوش پس بدم که دوستام نذاشتن گفتن زشته گناه داره حالا برو اگ ازش خوشت نیومد پس بده، یه رستوران خیلی گرون دعوتم کرده بود که واقعا اصلا توقع نداشتم خیلی معذب شدم وضع مالی خودمم خوبه ولی همش حس میکردم اگ پیشنهادش قبول کنم فک میکنه با پول مخم زده پولاش هم خبر دارم که درامده خودشه از پدرش نمیگیره شبش بهم این پیام ها رو داد الان میذارم ولی احساس میکنم زود قبول کردم و اصطلاحا ناز نکردم چون ازش خوشم هم اومده ولی نمیخوام فک کنه خبًیلی مشتاقم ببخشید که طولانی شد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بذار

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...
2731

کاش ازش کادو نگیری.

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

وااااااا یکی هم که اونطوری که لایقتون هست باهاتون رفتار میکنه ناراحتین؟؟؟ میگین نمیخوام فکر کنه با پولش مخمو زده ؟؟؟؟؟ میبردتون پارک خوب بود اول روی خودتون کارکنین و به خودتون روزی چند بار بگین من لایق بهترینها هستم

یه چیزی بگم؟ 

هر جوری و هرکاری دلت میگه انجام بده اون کاریو بکن که باهاش خوشحالی  اصلا نخواه با سیاست بری جلو 

شاید کسایی که کاراشون با سیاستِ موفق تر باشن ولی خودت باش 

دستم بوی گُل می داد مرا به چیدن گُل محکوم کردند اما هیچکس فکر نکرد شاید شاخه گلی کاشته باشم.  زن کورد💪🏻         کاربر قدیمی هستم  خیلی هم مهربونم منو توی تاپیکاتون تگ کنید  
2706