2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه توروخدا  کیا مردن  همشون؟؟🫤

کل خانواده شونو کشته بود لامصب 😐😶🤦🏻‍♀️ 

فقط خودشو. ، بچه اش سالم مونده بودن 

حتی شوهره هم کشته بود

درخواست دوستی ممنوع❌ هر سوالی راجع به کنکور و برنامه ریزی داشتی ازم بپرس📚🩷تَوَکُل کَردَم به خودَم و خُدام✨💕
2728
  منم میخااام

مگه بستنیه که توهم میخوای😂 بابا قتله قتل

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
کل خانواده شونو کشته بود لامصب 😐😶🤦🏻‍♀️  فقط خودشو. ، بچه اش سالم مونده بودن  حتی شوه ...

پدرمونو در اووردن بخدا 

حتما بدبختش کرده بودن که کارش به اونجا رسیده بود 

خوب کاری کرده باید همچین آدمایی که باعث میشن بقیه اذیت بشن 

بمیرن برن به درک

😅خب ی نفر خیر نیس این کارو ب دوش بکشه  درسته اعدام میشه ولی کلی دعای خیر پشت سرش میشه

آره منم میگم یکی سوخت بدیم بهتره😂🤞

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2706