2726

یا باز از فردا بگیر من بخاطر شرایطم نمیتونم روزه بگیرم میشه هر وقت که افطار میکنی منو یاد کنی و دعام کنی تو شرایط سختی هستم دعام کن به حاجتام برسم منم دعات میکنم عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که نگفتم کسی فتوا داده گفتم سختم بود بدون سحری روزه گرفتن رو، برای همین نگرفتم

خوب شما فرق داره شرایطتت. استارتر سحری هیچ وقت نمیخوره. بخاطر نماز نخوندم میخواد روزه نگیره 

کار های خیر کوچیکتون رو اینجا بگید تا یادبگیریم ازهم https://www.ninisite.com/discussion/topic/6411735/%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D9%88%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86?page=1

نماز مقوله جداست عزیزم 

بعضی دوستان دیده بودم مثلا میگفتن ما سحر بیدار نشدیم پس روزه نمی‌گیریم این ها دلیل موجه نیست علاوه بر قضا کفاره هم گردنشون می افته 

الان نمازت رو قضا بخون وروزت درسته 

2728
خوب شما فرق داره شرایطتت. استارتر سحری هیچ وقت نمیخوره. بخاطر نماز نخوندم میخواد روزه نگیره 

اهاا هیچ وقت ندیدم توی پیام🤦🏻‍♀️

یادگار برای روزی که بیام بگم تموم شددد.... 
نماز مقوله جداست عزیزم  بعضی دوستان دیده بودم مثلا میگفتن ما سحر بیدار نشدیم پس روزه نمی‌گیریم ...

اصلا با درس خوندن لامصب خیلی سخت میگذره

واسه کسی که کنکوری و بعدش روزه بگیره هیچی نمیتونه بخونه فتوا ندادن؟؟؟ 

اخه الان رقیب های من که روزه نمیگیرن خیلی راحت درسشون میخونند و توی ازمون هم عالی میدن بعد منی که همین جوری توان بدنی اش ندارم و روزه هم بگیرم اصلا نمیتونم درس بخونم... 

عقب هم افتادم 

اصلا با درس خوندن لامصب خیلی سخت میگذره واسه کسی که کنکوری و بعدش روزه بگیره هیچی نمیتونه بخونه فتو ...

من سال اول روزه نگرفتم و برا کنکور خوندنم 

سال دوم روزه امو گرفتم و درس خوندم 

ادم سرش گرم بشه دیگ متوحه زمان نمیشه 

من تا سخر درس میخوندم سحر میخابیدم تا ده و یازده بعدش بلند میشدم دوباره میخوندم

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑

همون که نیت داشتید برای روزه فردا کافیه ، چیزای عجیبی میگیدا 😅

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 

وا چه ربطی داره الان قضاشو بخون  دیگه چرا روزه باطل کنی

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
اصلا با درس خوندن لامصب خیلی سخت میگذره واسه کسی که کنکوری و بعدش روزه بگیره هیچی نمیتونه بخونه فتو ...

عزیزم انشالله موفق باشی 

روزه خوب یه احکامی داره دیگه مثلا عذر موجه نگرفتنش مثلا مسافر بودن و پریود هست به غیر از اون متاسفانه کفاره هم به گردن آدم می افته 

ولی اگه واقعا برات سخته میتونی بعد اذان صبح یه مسافت شرعی رو طی کنی بری جایی که روزت رو باز کنی و برگردی 

ولی مطمین باش تویی که با زبون روزه درس میخونی خدا یه کمک حسابی بخت می‌کنه 

من سال اول روزه نگرفتم و برا کنکور خوندنم  سال دوم روزه امو گرفتم و درس خوندم  ادم سرش گ ...

منم همین کار کردم اما کل تنظیم خوابم بهم ریخت جوری که سر جلسه ازمون قلم چی همش چرت میزدم و کلی هم دعوا از مشاور شنیدم که این چه وضعش سه ماه مونده 😪

عزیزم انشالله موفق باشی  روزه خوب یه احکامی داره دیگه مثلا عذر موجه نگرفتنش مثلا مسافر بودن و ...

هی وقتی همش افتادم و حال ندارم بخونم

چجوری موفق بشم اخه... 

ای کاش خدا یه نگاهی به من میکرد 

حس میکنم خیلی تنهام و فشار از همه طرف رومه

چون سحری نخوردم و بیدار نشدم نمازم قضا شد

اختیار دست خودتونه.

ولی چون. روزه واجب هست نباید افطار میکردین باید صبر میگردین حداقل تا ظهر اگر دیدین خیلی براتون سخت میگذره و نمی‌تونید تحمل کنید افطار میکردی 

خدایا شکرت😍
اختیار دست خودتونه. ولی چون. روزه واجب هست نباید افطار میکردین باید صبر میگردین حداقل تا ظهر اگر دی ...

چی بگم .... 

من که اب از سرم گذشت چه یه وجب چه صد وجب 

2706