2733
2734
عنوان

عروس هلندیم😫😫😫😫😫😫😫

335 بازدید | 16 پست

بچه ها دخترم یه عروس هلندی داشت سه ساله این عروس هلندی با ماست جوجه بود گرفتیم ،حرف میزد دخترم بشدت وابستش بود ،اومدیم بروجرد  در اتاق باز شد عروس هلندیمون رفت ، دخترم انقدر بیقرار ک نگو ، پر داشت پرهاشو نزده بودیم ، دخترم نه سالش از دیروز راه میره میگه سلام سلام ،بدو بدو حرفهای پرندشو میزنه کلی گریه کرده😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو این شهر غریبه ، دیشب چقدرسرد بود ، پیتای عزیزم یخ کرده دیشب حتما😫😫😫😫😫😫😫 اون لوس بود همش سر سفره باخودمون غذا میخورد ،الهی بمیرم پیتای من کجاس ،اخه هیچ جا هم بلد نیست 

2738

خیلی سخته حق دارین. ولی احتمال داره برگرده. من چند سال پیش همین اتفاق برای طوطیم افتاد بعد از سه روز برگشت. به همسایه ها هم اطلاع بدین. میتونید آگهی هم بدید مژدگانی بذارید هم کاغذی و هم سایتای واگذاری. 

خیلی سخته حق دارین. ولی احتمال داره برگرده. من چند سال پیش همین اتفاق برای طوطیم افتاد بعد از سه روز ...

یعنی پرواز کرده بود رفته بود ،کسی گرفته بودش ،یا خودش برگشت ،ما اینجا مسافریم محیط نمیشناسه واسه شما با محیط اشنایی داشت 

یعنی پرواز کرده بود رفته بود ،کسی گرفته بودش ،یا خودش برگشت ،ما اینجا مسافریم محیط نمیشناسه واسه شما ...

ببین اینا مسیر یابیشون خیلی خوبه. من سه روز صبح تا غروب سر پشت بوم بودم روز اولم چند بار دیدمش و صداش میکردم خونه رو تشخیص میداد اما از ترس کلاغا میترسید فرود بیاد. 

با ماشین هم دنبالش کردیم خیلی ازمون دور شده بود واوج گرفته بود. یه بارم روی بلندترین درخت خیابون بالایی دیدمش که دوباره پرواز کرد. ولی به همسایه ها سپردم و مشخصاتش رو دادم. روز سوم همسایه دیوار به دیوارمون زنگ زد گفت سریع بیاید طوطیتون رو درخت ما نشسته. وای اینقدر گیج شده بود که نمیپرید رو دستم. با خوراکی تحریکش کردم تا اومد.بعدش هم یه کم غذا و کلی آب خورد و تا شب خوابید  

امیدوارم پرنده شما هم پیدا بشه عزیزم. درکت میکنم 

ببین اینا مسیر یابیشون خیلی خوبه. من سه روز صبح تا غروب سر پشت بوم بودم روز اولم چند بار دیدمش ...

خدا کنه ، خدا بهترین عیدیو ب دخترم میده ، اینجا رو اصلا بلد نیست اخه سه روز اوردیمش همش تو خونه بوده ، دیشب هوا خیلی سرد بود خدا کنه نمرده یاشه😫😫😫😫

2706