2726

کسی رو دیدید مرد یا زن بالای چهل سال مهاجرت کرده باشه؟ 

همسرم چهل و سه سالشه و دیشب از رفتن و تصمیم به رفتن گفته بهم 

خودمم هیچ دلخوشی ندارم جز مادرم 

کارمم هم میتونم بیام‌بیرون (آموزش و پرورشیم)

داداشم آلمان هست ولی اصلا نمیخوام تا قطعی نشه به حانوادم بگم 

به نظرتون چطور میتونم اطلاعات بگیرم؟ موسسه مهاجرتی رفتم چند سال قبل ولی امش میترسم دودر کنند و پولمون رو بخورن

اگه هر اطلاعات دارید بنویسید مرسی 

به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهام دعوات بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینستا اول اطلاعات کسب کن 

کانادا با ما 

نرگس کانادا

شما سرمایه گذاری و خود اشتغالی فقط میتونید اقدام کنید با ایلتس شیش خوبه سرمایه گذاری پنج و نیمم قبول میکنه اگرم مونترال بخوای بری ازمون زبان فرانسه باید بدید 

یه صلوات به نیته یه نی نی سالم برام بفرستید 💓😘 ممنون که مهربونید😘😘😘 باردار نیستم برا خوب شدنه روحیه و بعد اقدام برا نی نی هست 💓💓💓 
کانادا راحتتره گرچه خودم بعد از کلاه برداری قانونی دوتا موسسه مهاجرتی دیگه امیدی ندارم 

ی موسسه رفتیم کن پارس طرفای ونک اونجا ی پول زیاد میخواست و چون از دوستام شنیده بودم کلا موسسات پول رو میخورن واقعا چشام میترسه

به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهام دعوات بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌
اینستا اول اطلاعات کسب کن  کانادا با ما  نرگس کانادا شما سرمایه گذاری و خود اشتغالی فقط ...

اره  کاری نمیشه؟ مرسی از اطلاعاتت میرم میبینم پیجارو

داداشت اقامت گرفته برات دعوت نامه بفرسته

نمیخوام خودمو درگیر کسی کنم و از طرفی آلمان دوست نداریم 

زبان جدید دوست ندارم و همون انگلیسی زبان بشن

این موسسات پولو می خورن

مخصوصا اگه از ایران پرواز مستقیم به کشور مقصد نباشه و بخوان از دبی ببرنت

اونجا مسافرا رو می فروشن به قاچاق انسان

چشمت آتش فشان ماه شب آسمان دگر از من گذشت با دگران یار بمان

اول مسیر مهاجرت رو مشخص کن 

کاری تحصیلی سرمایه‌گذاری و.. 

بعد ببینید برای هرکدوم چی نیاز داری 

مثلا کاری تخصص می‌خواد تحصیلات مرتبط سابقه کار  

فرضا کاری بخوای بری لمان باید بالای ۳ سال سابقه کاری مدرک مرتبط زبان B2 داشته باشب

از این جا کارفرما پیدا کنی تا بری

اینا که مشخص شد زنگ بزن به موسسه مهاجرتی مشاوره رایگان میدن معمولا یا یه وقت مشاوره بگیر خیلی باشه ۵۰۰ ۷۰۰ تومنه برای یک ساعت کامل همه چیز رو توضیح میدن 

من وقت مشاوره گرفتم شد ۲۵۰ 

اره  کاری نمیشه؟ مرسی از اطلاعاتت میرم میبینم پیجارو

اگر تو اقدام کنی کاری میشه چون فک کنم سنت کمتر از چهل ساله اینا همش امتیاز بندی داره مثلا اگر امتیازتونو تو یه موارده دیگه بالا بردید جبران میشه بستگی به شغله شوهرتم داره عجله نکنید بگردید دنباله یه اشنا تا کارتونو راه بندازه 

برادرت آلمان اقامت داره؟چند ساله رفته؟

منم داداشم انگلیسه ولی من کانادا دوس دارم فقط المانم خوبه اسون میگیره به مهاجر 

یه صلوات به نیته یه نی نی سالم برام بفرستید 💓😘 ممنون که مهربونید😘😘😘 باردار نیستم برا خوب شدنه روحیه و بعد اقدام برا نی نی هست 💓💓💓 
اول مسیر مهاجرت رو مشخص کن  کاری تحصیلی سرمایه‌گذاری و..  بعد ببینید برای هرکدوم چی نیاز ...

خب ما کاری اقدام میکنیم  شوهرم تخصص داره و خودمم هم مدرک آرایشگری و بلدم آرایشگری 

به نظرت جدای از تحصیلات همسرم میتونم با آرایشگری اقدام کنم؟

2706