2726
عنوان

روان شناس سرطان میشناسید؟

174 بازدید | 13 پست

سلام دوستان.

روان شناسی که تو زمینه ی سرطان کار کنه میشناسید؟

من شیرازم. اما اگر شهر دیگه باشه و  به صورت آنلاین فعالیت کنه هم ممنون میشم معرفی کنید. 

جز عشق جهان، نکته ی ارزنده ندارد که ندارد..
روانشناس سرطان؟   فک نکنم اینمدل روانشناسی باشه عزیز...  ولی دکتر بهزاد چاووشی روان ...

هستن. روان شناسانی که تو حوزه ی بیماری های صعب العلاج کار میکنن که ببمار راحت تر کنار بیاد با شرایطش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو بیمارستان نمازی بخش هماتولوژی بپرس ازشون چون مریضا سرطان دارن روانشناس هر هفته میاد باهاشون صحبت میکنه

شک نکن بی من از این ورطه گذر خواهی کرد/ به نشانی که نماند از بدنم فکر نکن.... 
برو بیمارستان نمازی بخش هماتولوژی بپرس ازشون چون مریضا سرطان دارن روانشناس هر هفته میاد باهاشون صحبت ...

تو بیمارستان نمیخام باشه جون روحیشون رو میبازن کلا میرن تو اون بخشا. ایشون که میان بیمارستان بیرون هم کار میکنن؟

روانشناس سرطان برای چی میخوای  طرف ناامید شده

اره کلا روحیشو باخته و همین باعث شده دچار مریضیای دیگه هم بشه. سکته و فشار و....

تو بیمارستان نمیخام باشه جون روحیشون رو میبازن کلا میرن تو اون بخشا. ایشون که میان بیمارستان بیرون ه ...

به پزشکش بگین معرفی میکنه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜