2737
2734
عنوان

تا حالا با خدا معامله کردین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 19 پست
عزیزم ازدواج کردم باهاش ولی با اتفاقایی که تو زندگیمون افتاد سرد شدم کارت اشتباهه شرمندگی زیادی به ...

من خیلی دوسش دارم خیلی زیاد

میدونم شایدتهش پشیمون شم شایدم نه

ولی باز باتمام خوبی و بدی هاش میخامش دوس دارم بادوس داشتن ازدواج کنم هرجور ک باشه

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
من خیلی دوسش دارم خیلی زیاد میدونم شایدتهش پشیمون شم شایدم نه ولی باز باتمام خوبی و بدی هاش میخامش ...

اشتباه اشتباه اشتباه

هنوز عذاب زندگی رو نکشیدی عزیزم که بفهمی چی میگم

سنت بالاتر بره اصلا میفهمی عشق فقط یه جابجایی هورمونیه و کشک مطلقه

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انشالاب حق فاطمه زهرا همه عاشقاب عشقشون برسن شما و من  هم ب دلخوش به عشقامون برسیم چرا نمیادخو ...

اون منو نمی‌شناسه عزیزم منم دورادور  دیدمش شیفته شخصیت و اخلاقشم 

البته الان خیلی توی کار و زندگیش موفق شده نمی‌دونم بازهم همون شخصیت رو داره یا نه 

اشتباه اشتباه اشتباه هنوز عذاب زندگی رو نکشیدی عزیزم که بفهمی چی میگم سنت بالاتر بره اصلا میفهمی ع ...

ادمیزاددنمیفهمه تاپیکمو بخون درحددوسه خطه حال و احوالم شاید متوجه شی

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2728
اون منو نمی‌شناسه عزیزم منم دورادور  دیدمش شیفته شخصیت و اخلاقشم  البته الان خیلی توی کار ...

الهی ک قسمتتون یکی باشه