2737
2734
عنوان

اگه خاله و داییتون ۱۴ تا بودن ..

| مشاهده متن کامل بحث + 1276 بازدید | 111 پست
من برام مهم نیس لباس عروس حوصله آرایشگاه و بزک دوزک و استرس و اینکه مراسم به بهترین شکل دربیادو ندا ...

حق داری

اگه واقعا بعدا حسرت نمیخوری

این کار رو بکن

ولی یه آتلیه برو و چند تا عکس خوب بگیر

ما هم کم نکشیدیم از خاله هام

خاله من برگشت به مامانم گفته دخترتو عقد دائو نکردن صیغه کردن !!!!!!!!!!!!! ( داداشم براش کپی سند ازدواج رو فرستاد تا لجش بگیره)

شوهر خالم برگشته به شوهر آبجیم گفته اینا بدبختند و پول ندارن یه جهیزیه بدن 

به شوهرم منم گفته بود که شوهرم گفت بهش گفتم اینا معدنه طلان چون اخلاق دارن پول رو خدا میرسونه 

خیلی همشون بیشعورن

دوست دارم سر به تنشون نباشه 

بستگی داره به خانواده ی همسرت شرط بذاری و تو دفتر بله برون بنویسید و امضا شه  من عروسی نگرفتم ...

وکیل هستی؟

من فکرم اینه که زمین بگیرم 

تو اونموقعی که زمین گرفتی سود کردی؟ راضی هستی از این کار؟ و زمینو زدن بنام خودت یا همسرت

من ترسم از اینه که بزنن زیرش .......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق داری اگه واقعا بعدا حسرت نمیخوری این کار رو بکن ولی یه آتلیه برو و چند تا عکس خوب بگیر ...

شوهرت گف اینا اخلاق دارن پول رو خدا میرسونه؟ دمش گرم

سرکوفت نزد بهت بخاطر این حرفا؟

اینارو که گفتی مو به تنم سیخ شد قیافه ی یه سری افراد اومد جلوی چشمم چون حس میکنم دقیقا قراره خودمم این حرفارو از همون افراد بشنوم و عابرومو ببرن .. 

تو عروسیت چطور بود کیا اومدن اینجوری بود که یه سری افراد نیان؟

پشت سرشون حرف درنیاوردن نگفتن اینجورین اونجورین؟ بعده ازدواج رفتو آمدش باخانواده مادریش که شوهر تو ...

اصلا رفت و آمد نداره ببین خودشونم یه جورین 

در کل خانواده شوهرم عجیب و غریبن خیلی خیلی بدذات و آشغالن علنی با کسی قهر نیستن ولی تادلت بخواد پشت هم حرف میزنن یکی خوشحال باشه نارحت میشن یکی بدبخت بشه خوشحال میشن 

شوهرمن عین اینا نیست بهش میگم تو بیمارستان عوض شدی 

با همچین طایفه ای بخدا بهترین کار رو کرد کاش منم عروسی نمیگرفتم کاش 

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
2728
وکیل هستی؟ من فکرم اینه که زمین بگیرم  تو اونموقعی که زمین گرفتی سود کردی؟ راضی هستی از این ک ...

من ده سال پیش کردم 

کلا هیچ مراسمی نگرفتم . فقط یه شب خانواده ی خودم و همسرمو دعوت کردیم رستوران معرفی کردیم بهم و گفتیم میخواییم ازدواج کنیم . هر مراسمی مثل عید و یلدا و عیدای مذهبی هم به همسرم گفتم هزینه ی سبد گل و شیرینی و تزئین و این چیزا رو بده برام طلای سنگین تر بیار 

سال 92 صد تومن پول عروسیم شد . کرج زمین متری 70 هزارتومن خریدم . البته مشجر و باغ میوه اس . کم کم ساختیمش 

هزار بار دیگه پیش بیاد همین کار رو میکنم 

به اسم خودم گرفتم 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
شوهرت گف اینا اخلاق دارن پول رو خدا میرسونه؟ دمش گرم سرکوفت نزد بهت بخاطر این حرفا؟ اینارو که گفتی ...

آره شوهرم بهشون گفته بود  وهرگز سرکوفت نزد

ولی شوهر خواهرم بارها بهمون سرکوفت زده 

شکرخدا عروسیم شهر دیگه بود اکثرا نیومده بودن

ولی آبروی ادم رو میبرن

تازه ادعاشونم میشه که خیلی خوبن و....

2738
مثلاث چیکار می‌کنند ابرو ریزی میشه 

ببین نمیدونم چطور بگم .. 

چون زیادن تعدادشون زیاده دیگه

بامادرم ۱۵ تان

+ ۲۱ تا نوه داره مادربزرگم

+ ۱ نتیجه

+ همسرهای دایی و خاله هام _ ۲ تا داییم که زن ندارن

پدربزرگ ندارم این خانواده ی پرجمعیت بزرگتر نداره خانواده ای که بزرگ نداشته باشه رو دیگه خودت حدس بزن چجوری میشه .. دعوا بشه کسی نیس صلح برقرار کنه

شوخیای نابجا میکنن

ممکنه من شوهرمو ببرم خونشون جلوی شوهرم یه حرکت چیپ بزنن یاباهمدیگه دعواکنن

دعواهاشون الم شنگه است ممکنه برای هم قمه بکشن حتی اگه دیگه خیلی شدید بشه

آره شوهرم بهشون گفته بود  وهرگز سرکوفت نزد ولی شوهر خواهرم بارها بهمون سرکوفت زده  شک ...

حالا شانس آوردی از شوهر که سرکوفت نزد

الان چی باهاشون رفتو آمد داری؟ درحد عید به عید مثلا یاکلن نمیری خونه هاشون

مگه شهر دیگه ازدواج کردی که نیومدن؟ بدرک بیان

حالا بنظرت من چیکارکنم برم سفر یا طلا یا زمین بگیرم کدوم؟

چرا پشیمونی از عروسی نگرفتن؟ چطورشد عروسیت

من آرایشگاه دیده بودم لباس فروس دیده بودم فیلمبردار دیده بودم  تالار دیده بودم هیچکدوم رو نمیزاشتن خودم انتخاب کنم 

همه هم ارزون بودن فکر نکنی لاکچریا معمولی چون اعتقادی به پول زیادی خرج کردن هم نداشتم 

تالار رو که گفتن چرا ۳۰۰هزار تومن کلا گرون شده عروسی کنسل 

سر این جنگ جهانی شد کارت‌ها پخش شده بود 

بعد سر خرید عروسی برادرشوهرم و شوهرم شریکن وًعشونم عالیه اما هیچ پولی نداد از لجش به شوهرم منم گفتم حالا اشکال نداره شوهرم تا حالا کم نزاشته الان اون نمیده تقصیر شوهرمن نیست که

دوباره سر لباس عروس یه روز قبل عروسی رفتم تحویل بگیرم برای فردا شب برادرشوهر احمق عوضیم دبه کرد گفت بریم لباس دسته دو فامیلم رو بکیر بپوش اینجا هم جنگ جهانی شد

لباس و تالار حرف من شد ولی فیلمبردار زورم نرسید آخرشم فیلم و عکس از عروسیم ندارم خدا لعنتش ن کنه

چندوقت بعد عروسی دیدم همه جا نشستن گفتن عروسی آنچنانی گرفتیم براشون منم گفتم عین این عروسی آنچنانی من قسمت بچه هاتون شوهرم جلوشو گرفتن گفتن نفرین کرده مارو گفتم مگه نمیگید عروسی خوبی بوده من دعا کردم عین عروسی من باشه نفرین چی آخه نکبتا  

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
حالا شانس آوردی از شوهر که سرکوفت نزد الان چی باهاشون رفتو آمد داری؟ درحد عید به عید مثلا یاکلن نمی ...

نه شکرخد اشاید چند سالی یه بار همو ببینیم

چون مامانم هم ازشون فاصله داره

یه آرایشگاه برو با لباس و آتلیه

یه سفر چند روزه 

بقیه هم اگه زیاد زمین وگرنه طلا بگیر 

اصلا رفت و آمد نداره ببین خودشونم یه جورین  در کل خانواده شوهرم عجیب و غریبن خیلی خیلی بدذات و ...

کارخوبی میکنه که اصلا رفتو آمد نمیکنه

مثلا بابای من که با داییش و عموش اینا رفتو آمد نمیکنه مگه مامانم چیزی میگه؟ یا مامانم که با عمه هاش و عموش اینا رفتو آمد نمیکنه ..

منم اصلن نمیخام بااین طایفه رفتو آمد کنم از زندگیم حذفشون میکنم

کارخوبی میکنه که اصلا رفتو آمد نمیکنه مثلا بابای من که با داییش و عموش اینا رفتو آمد نمیکنه مگه مام ...

آره منم کلشونو حذف کردم فقط خودم و شوهرم و بچم 

گهگاه خونه مامانم میریم اون میاد خونم 

خواهرام دورن و سرکار میرن رفت و آمد داریم ولی کمتر  

2706