2737
2734
عنوان

اگه خاله و داییتون ۱۴ تا بودن ..

| مشاهده متن کامل بحث + 1276 بازدید | 111 پست
من اگه جات بودم به جای همون حج هم پولشو میگرفتیم به عنوان سرمایه طلا یا یه تکه زمین میگرفتم  و ...

لباس عروس و آرایشگاه آتلیه که حتمن میرم

اینم خیلی فکر خوبیه میگن دختره عقل داره 

ن عروسی برام مهم نیس چون پدر و مادرمم نگرفتن فقط شاید بجاش آتلیه برم بالباس عروس پس بجاش چیکارکنم ...

سفر حج عمره خوبه.

و یا مثلا پدرت بگه بجای هزینه عروسی براش طلا بخرین، ماه عسلم برن یه جای خوب تفریح کنن. اونام طلا رو بخرن برات، نه اینکه قول بدن، شما هم یکم‌ کوتاه بیا در حد معقول، نه اینکه منتظر باشی چند صد میلیون طلا بخرن. 

•💛🩷💛🩷💛🩷💛🩷دختر خانم دهه شصتی💛🩷💛🩷💛🩷💛🩷• 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اونقدرام پر جمعیت نیستن اقوامم ولی حال نکردم نون مفت بدم بخورن

عروسی نگرفتم 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
خب خوبه. ولی عروسی فرقه بعد تو هر کاریم که بکنی این قوم آماده ان برا حرف.. 

آفرین دقیقا،، هرررکارررررییییییی کنیییییییی حرف درست میکنن حتی برای خودشونم حرف درست میکنن

بابام بخاطر اخلاقاشون چند سال پیش حدود سال ۹۲ بود فکرکنم کلن خودشو مارو ازشون جدا کرد

اصلن برام مهم نیس که حرف دربیارن این معلومه دارن از یه جایی .. 

فقط اینکه پول میوه و شیرینی که اونا میخان بخورنو برن برامون حرف درست کنن یا عابروی منو جلوی شوهرم ببرن صرف یچیز دیگه کنیم که برامون سود داشته باشه اول زندگی خیلی خوب میشه

2728
من اونقدرام پر جمعیت نیستن اقوامم ولی حال نکردم نون مفت بدم بخورن عروسی نگرفتم 

من خیلیارو فاکتور گرفتم .. مثلا دوتاخالم ۴ تا بچه دارن هرکدوم ۲ تا ۳ تا بچه دارن .. + شوهراشون عروس داماد دارن نوه نتیجه خیلی خانواده ی بی فرهنگ ما خودمون اصلن اینجوری نیستیم بابام خیلی به تربیتمون حساس بود

به جای عروسی چیکارکردی؟ و پیشنهادت به من چیه بااین شرایط

سفر حج عمره خوبه. و یا مثلا پدرت بگه بجای هزینه عروسی براش طلا بخرین، ماه عسلم برن یه جای خوب تفریح ...

آفرین اینم فکرخوبیه

من اول پیشنهادم به زمین بود چون زمین ارزشش روز به روز بیشتر میشه مخصوصا تواین گرونی

ولی ممکنه شوهرم و خانوادش بزنن به اسم شوهرم و دبه دربیارن

ولی طلا مال خودمه و میتونم بفروشم زمین کنم شاید .. بازم باید فکرکنم درموردش نمیدونم

2738
من برام مهم نیس لباس عروس حوصله آرایشگاه و بزک دوزک و استرس و اینکه مراسم به بهترین شکل دربیادو ندا ...

دخبر خواهرشوهرم اولین بچش بود و خیلی پولدار 

نه نامزدی نه عروسی نه خاستگاری 

الانم زایمان کرده باور میکنی هیچ مراسمی نگرفت به هیچ کس هم نگفت 

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
چن هرچقدم پذیرای و عروسی خوب باشه این ملت فقر فرهنگیشونم زیاده بازم میخان حرف دربیارن....بجای مراسم ...

برام یه درصدم ارزش نداره چون پدر و مادرمم بدون عروسی رفتن سرزندگیشون😂

فقط حرصم میگیره که بقول خودت کلی خرج کنم و خستگی تو تنم بمونه که اینا ازکجا معلوم قراره عابرومو ببرن یا نبرن؟؟

مثلا اخلاقشون یجوریه که حرف زدنشونو نمیفهمن ممکنه من شوهرمو ببرم خونشون یهو باهمدیگه دعوا بیفتن برای همدیگه چیزی پرت کنن یاحتی چاقو و قمه کشی کنن

یا ممکنه با شوهرم یا خودشون باهم یه شوخیی کنن که درست نباشه چشم و هم چشمی غیبت میکنن و .......

ی مسافرت خوب مثلا ترکیه دبی......  یکی از کاربرها هم گفت با پول عروسی زمین بگیر و سرمایه گذاری ...

فکرم اینه که جاهازمو خودم بخرم اگه بتونم

خیلی دوس دارم زمین بگیرم بجای پول عروسی ولی میترسم کلاهبرداری کنن

برام یه درصدم ارزش نداره چون پدر و مادرمم بدون عروسی رفتن سرزندگیشون😂 فقط حرصم میگیره که بقول خودت ...

بازم خودت بدون..ولی اصلا اینارو پیش شوهرت نگو...چن هم ارزش کارت میاد پایین ..هم ی موقععععع ی زمانی خاصی حتی عروسیشون بری نمیزاره کاره دیگ بعد چن سال و هم هی میکوبه سرت...بگو چن اهل چشمو هم چشمی نیسم عروسیو منصرفم وسلام

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿
2706