2726
عنوان

اگه خاله و داییتون ۱۴ تا بودن ..

| مشاهده متن کامل بحث + 1276 بازدید | 111 پست
خوبه ، ولی بعد ازدواج مسئله رفت و آمده. بهتره با مشاوره خانواده حرف بزنی

نمیخام باهاشون رفتو آمد کنم

تو خونه ی پدریم عید به عید بیشتر میبینمشون روزای عادیم شاید ۳ ماه به ۳ ماه ببینمشون شایدم نبینمشون ولی بسیار بسیار بی فرهنگ هستن ما زمین تاآسمون باهاشون درتضادیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دلیل

چن هرچقدم پذیرای و عروسی خوب باشه این ملت فقر فرهنگیشونم زیاده بازم میخان حرف دربیارن....بجای مراسم نمایش عروسی یکاری میکردم خوش بگذره و مکه ای ک خیلیا تو پیری هم نمیتونن برنو تو اول ژندگیمون میرفتم

البته اینم بکم عروسی هم نگیری این ملتتتت ی عالمه حرف تااخر عمرت میخان دربیارن😑😑

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿
چرا

بعدش ارزو  به دلت میمونه لباس عروس نپوشیدی

چرا برا یه عده که فقر فرهنگی دارن به قول خودت باید شبی که رویایی بوده برات رو خراب کنی اهمیت نده 

(آدم‌ها هر جایی (جوری) که هستند را خوش ندارند»؛) 
2728
صرفنظر کامل از اخلاق فامیل ها بکن اول ببین خونه خدا رو دوست داری یا یه لباس عروس پوشیدنه چند ساعتی . ...

من برام مهم نیس لباس عروس

حوصله آرایشگاه و بزک دوزک و استرس و اینکه مراسم به بهترین شکل دربیادو ندارم و حرفای خاله زنکی که بیان پشت سرم کلی لوغاز بخونن

به جای حج و اینا بگو پول عروسیتون بدن باهاش زمینی ، طلایی چیزی بگیری . بعدا بیشتر به دردت میخوره

اینم فکر خوبیه 

مثلا به بابام بگم بهشون بگه پول عروسیمونو تو فلان جا یه زمین بخرن بعدم آتلیه میرم و عکس میندازیم و چن ماهم عقد میکنیم تا زمین بدن بهمون

ممکنم هست دبه دربیارن و ندن اگه اینجوری بشه چی؟

نمیخام باهاشون رفتو آمد کنم تو خونه ی پدریم عید به عید بیشتر میبینمشون روزای عادیم شاید ۳ ماه به ۳ ...

عروسی گرفتن هزینه زیادی تحمیل میکنه، اگر برات مهم نیست میشه هزینش همون تفکرات خودت باشه. برای چیز درستی این سرمایه رو بذار، نه یک شب.  

دختر خانم دهه شصتی🩷
ماه عسل خوب تفریحی مثل تایلند با اتلیه و لباس و ارایشگاه و...

اینم خیلی باکلاسه بهتر از اینه که همون پولو بدی تو ایران پول میوه و شیرینی افرادی رو بدی که دهنشون هرکاری کنی همیشه بازه ..

عروسی گرفتن هزینه زیادی تحمیل میکنه، اگر برات مهم نیست میشه هزینش همون تفکرات خودت باشه. برای چیز در ...

ن عروسی برام مهم نیس

چون پدر و مادرمم نگرفتن فقط شاید بجاش آتلیه برم بالباس عروس

پس بجاش چیکارکنم من نمیخام بی عزت برم خونه ی شوهر

2706