2703
2553
عنوان

اگه خاله و داییتون ۱۴ تا بودن ..

1276 بازدید | 111 پست

اگه یه عده فامیل بیخود داشتین (خاله و دایی و زن و بچه هاشون) ۱۴ تا خاله و دایی داشتین که خانواده مادریتون پرجمعیت بود و ازنظر فرهنگی دارای فقر فرهنگی بودن حاضر بودین به باباتون بگین که تو جلسه خاستگاری به خانواده پسر بگه به جای گرفتن عروسی یه سفر حج ببره و برید سرخونه زندگیتون؟

به جای حج و اینا بگو پول عروسیتون بدن باهاش زمینی ، طلایی چیزی بگیری . بعدا بیشتر به دردت میخوره

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نه 

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
2714

صرفنظر کامل از اخلاق فامیل ها بکن اول ببین خونه خدا رو دوست داری یا یه لباس عروس پوشیدنه چند ساعتی .من حتی ممکن بود بگم کربلا به جاش بریم خیلی هم مذهبی نیستما اما واقعا بعضی کارها ...نمی‌دونم چطوری بگم .من باشم حج وانتخاب میکنم

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد
2706