2737
2734
عنوان

تو دوراهی موندم بین خواستگارمو عشقم😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2795 بازدید | 111 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ننم میگ اون دگ منتظر تو نمیمونه بگی نمیخای 😂😂میره برا یکی دگ میگ دگ اینجور موقعیت ک هم سنش کم باش ...

چیکاره س چن سالته. دل خودت چی میگه

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
واقعا..ولی خدای نکرده نشه دوس ندارم دیگ بعدش ب ازدواج کنم مگه چن بارادم بدنیا میاددلش میخادزندگی باع ...

میدونی مشکل کجاس ک مطمئن نیسم ک حتما برج 6 میاد یا ن یا عین یسری پسرا فقط ادم میپچونه 

اگ مطمئن باشم خو رد میکنم 

اما تو ذهنم اینم هس اگ نیاد چی توهم اینو رد کنی دگ عین این سنش کم باشه نمیان

چون تا حالا سن خواستگارام زیاد بود27و 26 و اینا

بعد این سنش خوبه

2728

این پسره که دوستته میتونه با خانوادش بیاد یه حلقه بیاره بگه شهریور اینجا خونه میگیرم  به نظرم زر میزنه و قصدش سرگرمیه  مردا رو با عمل بشناس نه حرف   خواستگارتو نپرون یه جلسه بزار بگو جلسه بعد شهریور  اینم برای دل خودت وگرنه میدونم دوست پسرت بگیر نیست ... اگه پسرا همون جوریکه میگفتن میگرفتن من ۳۸ سالم نمیشد 😐

گفتم ک 18 سالمه سنم کمه خودم میدونم اما ادمای روستا نفهمن😂یسریاشون نمیفهمن الان همسنای من حتی بچم د ...

میدونم اوضاع روستاچجوره گلم...طرفت چن سالشه خواستگاره رو میگم و چیکارس

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2738
این پسره که دوستته میتونه با خانوادش بیاد یه حلقه بیاره بگه شهریور اینجا خونه میگیرم  به نظرم ز ...

حاجی مامان و باباش تو تصادف مردن💔💔

اما بچه عاقلی تا جایی ک فهمیدم نمیدونم چرا الان گیر داده ب خونه گفتم نگا کن یسریا اب در بساط ندارن میرن خواستگاری 

بعد تو ناز میکنی

[QUOTE=282428283]پس شغل نداره. پس چجور میخواد تا چند ماه دیگه  خونه بسازه؟ سربازی رفته؟ [/QUOTE ...

خب حقوق دانشگاه که کفاف زندگی رو نمیده 

بعدشم تو که فقط مجازی باهاش حرف زدی معلوم نیس چی به چیه

how far we could go
حاجی مامان و باباش تو تصادف مردن💔💔 اما بچه عاقلی تا جایی ک فهمیدم نمیدونم چرا الان گیر داده ب خون ...

بگو تو یه جلسه بیا با خاله ای  عمه ای  اگه نیومد بفهم سر کاری تمومش کن

خب حقوق دانشگاه که کفاف زندگی رو نمیده  بعدشم تو که فقط مجازی باهاش حرف زدی معلوم نیس چی به چی ...

مگ چقده حقوق دانشگا و اینا چون من نمیدونم هیچوقت نپرسیدم 

میدونی؟ 

اتاق سازی ماشین نمیدونم همچنین چیزی دارن بعد 23 و اینا منم 18

خدابهترین هاروبرات رقم بزنه گلم

2706