2733
2734
عنوان

بیاین دندونم خیلی درد میکنه

163 بازدید | 18 پست

از دیشبه چشم رو هم نذاشتم از درد دارم جون میدم هیچیم خوبش نمیکنه جز یخ نمیدونم الان ندون پزشکی باز هست یا نه 

ترکم و ب ترک بودنم افتخار میکنم من بیر تورک قیزام 😎😎❤همیشه یادت باشه ک دنبال کسی باش ک دنبال تو باشد😔        توروخدا منو کنترل کنید😡 الان این چهارمین کاربریمه دوسش دارم 😁😭
ادکلن بزن سر گوش پاکن بزن بهش

اتفاقا من گفتم اونجوری کنم همسرم گفت کل دندوناتو درد میندازه

ترکم و ب ترک بودنم افتخار میکنم من بیر تورک قیزام 😎😎❤همیشه یادت باشه ک دنبال کسی باش ک دنبال تو باشد😔        توروخدا منو کنترل کنید😡 الان این چهارمین کاربریمه دوسش دارم 😁😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کلینیک های دندون پزشکی گمونم صبح نام نویسی میکنن برای عصر . کلینیک های دیگه با دفترچه صبح زود باید بری. مطبم عصر ها هست، نوبت بگیر.

الانم اب نمک درست کن، تو دهنت چند ثانیه اون قسمت گیر بده ،تف کن. چند بار تکرار کن. دردش کم میشه

•💛🩷💛🩷💛🩷💛🩷دختر خانم دهه شصتی💛🩷💛🩷💛🩷💛🩷• 

درست میگه دندونام دیگه خیلی زودتر خراب ممکنه بشه 

نشاسته پخته رقیق خوبه آب نمک خوبه چندین بار تو روز 

2738

پیاز رو رنده کن پنبه رو بردار بزن تو اب پیاز بزار رو دندونت عفونتشو میکشه  مال منم خیلی درد میکرد اینطوری میکردم و نوافن میخوردم هر ۸ ساعت   بچه های نی نی سایت گفتن اب پیاز بزارم خدایی بی حس کرد

✌خُوبِتُ میگَن بَدِتُ میخوان تَوَلُدِت نَ وَلی خَتمِتُ میان

همه اینارو ک دوستان میگن امتحان کردم ولی اصلا جواب نگرفتم دلم نمیاد بکشمش چون فقط یه خال کوچیک افتاده روش میترسم برم عصب کشی کنم خلاصه موندم بخدا درد داره افتضاح

پیاز رو رنده کن پنبه رو بردار بزن تو اب پیاز بزار رو دندونت عفونتشو میکشه  مال منم خیلی درد میک ...

مرسی الان پامیشم امتحان میکنم امروز روزمو دادم ب باد با این دندون درد

2706