2733
2734

دوستان من چند ساله شرایط روحیم خیلی بده مشکلاتم با شوهرم زیاده زندگی خوبی ندارم نتونستم جدا شم الان دیگه افسرده شدم نمیتونم دیگه بدنم نمیکشه موهام سفید شده اوج جونی قیافم داغون شده بارها خواستم جدا شم نشد که نشد الان فقط دارم میگدرونم زندگی رو ولی از درونم ناراحتم خیلی 

با مادرم اینا حرف میزنم خودمو خیلی خوشحال نشون میدم گوشی که قطع میشه گریه میکنم هر کسی جای من بود خودشو میکشت عقط منتظر معجزه خدام من خودم بنده خوبی نبودم نماز نمیخونم روزه نمیگیرم همش هم از خدا توقع دارم قربونش برمم همیشه پشتم بوده فقط اینبار باید خیلی معجزه بزرگی کنه برام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم تا جایی که خودت میتونی سعی و تلاش کن باقیش رو بسپار به خدا مطمئن باش دستت رو خواهد گرفت

من خیلی تو این زندگی جنگیدم خودم و خانوادمو فدای شوهرم کردم دیگه بسه خسته شدم

2738

نمیدونم میشه گفت معجزه یا نه اما برای من معجزه است 

۱۳ سال کنار خانواده شوهر زندگی کردم و خییییلی خیییلی صبوری کردم دوساله نجات پیدا کردم و انگار تازه دارم معنی زندگی و استقلال رو میفهمم 

نماز و‌روزه که مال خدا نیست، خدا هم عقده ای نیست که بخاطر این چیزا باهت قهر و لج کنه

بشین زندگیتو مرور کن ، ریز به ریز، ببین چرا خودتو لایق چنین شرایطی میدونی؟ چرا موندی زجر بکشی؟ قربانی بودن لذت بخشه؟ ایا برای بهبود اوضاع کار موثری کردی و نشده؟ مطمئنی راهی نمونده ؟ حل نمیشه.؟ خب خدا بهت اختیار تصمیم داده 

به خودآ تا به خدا برسی و خودت معجزه رو بسازی

2706