2737
2734
عنوان

بوی بد لباس زیر

5179 بازدید | 105 پست

سلام خانما ما چند روز عید مسافرت بودیم از اونجا که به همسایمون اعتماد داریم کلید خونمونو دادیم بهشون ۳شنبه اومدیم  لباسامو شستم بردم بزارم تو دراور لباس کشو لباس زیرم بوی خیلی بدی میدادتعجب کردم اخه همشون شسته بودم قبلش حس بدی بهم دست داده

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه رو بریز تو ماشین با نرم کننده وتاید فراوان بشور .

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد
2728
پسر جوون ندارن؟

چرا اتفاقا واسه همین تو شکم

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
2738
بشور دوباره  ممکنه بد شسته شده باشه

اخه بوی گند نیست یه طوریه

من کلید رو به هیچکس نمیدم، فقط خانواده خودم تمام

چند ساله همسا یه ایم

2706