2726

من که میبینم اکثرن دارن خوش و خرم زندگی میکنن، اکثرن هم کلی خرید کردن برای عید، نه عید، همیشه، ناخنام کاشته، مانتوهای چند میلیونی، و کلی چیزای دیگه، واسه بچه هاشون که بهترین کلاسا بهترین اسباب بازیا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم فکرتون اشتباست من 98 ازدواج کردم تا به امروز اصلا فکر بچه دار شدن رو نکردیم سنمون هم بالای 32 هست و بچه برامون مهم نیست. همسرم مخالف صد در صدیه بچه در این وصعیت هست 

بلاخره هرکس یه عقلی داره و یه سری اولویت ها و نیازها. 

همه قرار نیست مثل هم فکر کنند و مثل هم عمل کنن،ربات که نیستن،آدم ها پتانسیل این رو دارن که سخت ترین شرایط رو برای خودشون و بعضأ برای اطرافیانشون تبدیل به بهترین کنند 

و البته میتونن آروم ترین و بی دغدغه ترین زندگی رو از هر نظر گند بکشن بهش.

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️

ببين عزيز جان الان تاپيكت ميتركه خودت هم تعليق ميشي 

ملت ما از اون ور بوم افتادن ،تو مسائل شخصي كل خاندان ،محله نظر ميدن ،غيبت ميكنن

اما در مورد موضوع اجتماعي كه تبعاتش رو كل جامعه تاثير داره ميگن سرت تو كار خودت باشه😕

ببین پسرا حقو حقوق بیشتری تو جامعه دارن مخصوصا برای کار مثلا پسرای فامیل ما اونایی که مجردن و با خانواده زندگی میکنن و پدر دارن اکثرا کار میکنن ولی یقرون تو خونه خرج نمیکنن ولی همونا چند تا از خواهراشون کار میکنن کمک خرج هستن حتی کار خونه هم میکنن کنار کارشون همچی برای پسرا راحتره باور کن اگه دقت کنی میبینی اخرش برای اونا راحتره 

خیلی از پسرا پول دارن ازدواج کنن ولی دروغ میگن نداریم

2706