2737
2734
عنوان

چرا شوهرم تمام فکر و ذکرش شده باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 1158 بازدید | 100 پست

مشابه این شریط رو داشتم شاید نه به این شوری اما شور بود

مادرش پدرش درد گرفته ها حمالی ویژه برای شوهر من بود

فایده نداشت دعوا  اصلا بی فایده ترین کاره

بعد 16 سال ما نتقل شدیم شهر دیگه و شوهرمم خودش سنی از گذشت و دید مادر پف یوزش گلی به سرش نزده برید ازش

ولی خیلی اذیت شدم

بقیه چسبده به شوهرا و زناشون این ولو بود اونجا کولر تعمیر کن خونه تعمیر کن و هزار کوفت و درد بی درمو

پدره8 سال پیش فوت کرد مادرشم بعد 86 سال یه سکته مغزی زد الان فلج و پوشکی لال

درد بگیره تقاس رفتارای زشتش با من و با خیلیاست

جالبه الان دختراشم میگن پرستار شبانه روزی بیاد حاضر نیستن همیشه بمونن پیشش

اگه شوهر من با عقل قبلش هنوز اونجا بود الان لابد زیر تخت مادرش میخوابید الان از کمر افتاده بود بغلش میکرد

سیستمش حمالی بود

نمیگم کمک نکنه مام پدر مادر داریم به خدا کاری باشه میکنیم براشون ولی غلام نیستیم

مرده شوهرشو ببرن داغ حمالی شوهرم به دلش موند شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر هرچند دیر شد

ولی خب پس انداز کردیم خوب بود یه ارث چسکی هم داشتن ما یه خونه 12 13 میلیاردی خریدیم چشماش دورمد

قبل فلج شدنش اومد شهرمون و خونمون بعدشم که ترکیده فعلا ببینیم کی گور به گور میشه زنیکه

عزیزم  کامل خوندم  از طرفی شوهرت صبح تا شب سرکاره که بیچاره نمیشه چیزی بهش گفت ازونورم عاد ...

دقیقا چیزیه که شده سوهان روح و جسمم

بدبختیم بی زبونی شوهرم دربرابرشون حرفاشون پر از نیش و کناین باید همینکاروکنم مشکل منم اونقدر اذیت شدم که شدیدا حساس شدم حتی به اسمشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشابه این شریط رو داشتم شاید نه به این شوری اما شور بود مادرش پدرش درد گرفته ها حمالی ویژه برای شوه ...

توام بدتر من دلت پره شوهرمن الان پولی نداریم که توهچل بیفتیم بریم و هنوز وابستگی لعنتی بدی بهشون داره دقیقا چیزایی که گفتی میفهمم خداخدامیکنم شوهرم سرعقل بیاد 

بخدا من بهش گفتم کاری میکنی براشون بکن ولی اینجوری گه نزنن به زندگیمون دعاکن یه اتفاق بزرگ بیفته این ول کنه بریم یجا خونه رهن بشینیم ولی فقط خودمون باشیم

2728

شوهر منم از بغلشون جم نمیخوره. از سر کار که میاد اول میره اونجا یه تاب میخوره بعد لباساشو که عوض کرد دوباره میره اونجا تا شام. شامشو مباد اینجا میخوره و میخابه. خب بگو تو واسه چی زن گرفتی اصلا؟

2738
دقیقا چیزیه که شده سوهان روح و جسمم بدبختیم بی زبونی شوهرم دربرابرشون حرفاشون پر از نیش و کناین بای ...

میدونم ولی اینطوری اعصابت داغون میشه بیا از یک بعد دیگه نگاه کن 

یکم لج بازی نکن و قبول کن که شرایط شوهرت اینجوریه ،  و کاری هم از دستش برنمیاد یکم ب خودت ارامش بده و تفریحات مستقل برای خودت جور کن ، همه ماها یک شرایطی درزندگی داریم که ناراضی هستیم ولی حداقل شوهرت مرد کاری هست و مسولیت پذیره ، ودلش. پاکه  توبراش همدم باش راهبیا باهاش 

این شوهرت اگر یکم صبر کنی فردا روز هم براتو اینقد فداکاری میکنه 

موفق باشی

اسی کامل درکت میکنم 

شوهر من با ماشینش میره دنباله کارایه باباش 

بعد دیروز باباش دعوا و حرف بارمون کرده که چی 

ماشینت تو حیاط مزاحمه 

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
من چي بگم كه دقيقا تَو شرايط تَوام ولي باردارم و سر باباش زِد تو گوشم از ديروز دارم دق ميكنم 

منم سربارداریم آیت روزای وحشتناک و تلخم شروع شد چون با بدبختی و کلی نداری و نخوردن و فروختن کلی چیز تونستیم ماشین جورکنیم اینقدر سرش اذیتمون کردن که علنا ماشین زیرپاباباش و داداشش بود ماهم سگ 

اگه خونوادت پشتتن بهشون بگو تاحساب کاردستش بیاد 

منم اگه بابام ترس از ابرووحرف مردم نبود همون اول طلاق میگرفتم من ازروزعقد تاالانم روزخوش ندیدم همه طرفه عذاب و ناراحتی کشیدم

اسی کامل درکت میکنم  شوهر من با ماشینش میره دنباله کارایه باباش  بعد دیروز باباش دعوا و ...

من دردم اینه باباش۲۴ساعت ماشینمون دستش ولی عین عقده ایا عین هوو منتظره ماجایی بریم کاری کنیم صدتاکار و ناراحتی پیش میاره خاک برسر 

2706