2410
2553
عنوان

چرا شوهرم تمام فکر و ذکرش شده باباش

1158 بازدید | 100 پست

حالم داره بهم میخوره ازشون متنفرم دیگه سنگ دارم میشم

هرکسی بمیره این بدتر می‌چسبه به باباش کلا باباش زن دومشه هووی منه شانس نحس منه که تواوج خوشی کردن باید لحظه ای استرس و حرصی باشم سرکارا و حرفا باباش 

خستم اگه باباش آدمی بود بفکرشم دردیم نبود عین سگ تومشکلاتش هیچکس نگفت چه غلطی میکنی کلی اذیت کردن ومیکنن حالا فقط باباشو میبینه 

آخه باباش تاکیی زندست زنش باید تحمل کنه همه چیو هه    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خودت بخون یبار چی نوشتی اگه متوجه شدی که خوب منم لابد متوجه شدم چی گفتی😐😐

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

چقد نامفهوم نوشتی.. 

اگه به پدرش و مادرش بی اهمیت بود تو باید برات سوال میشد عزیز... هیچ محبتی برا حتی خودت مهمتر از محبت مادر و پدر ت نیست اول والدین ت برات مهمه بعد همسرت.. توم بهش احترام بزار... پدر داشتن خیلی خوبه 

2714
باورم نمیشه آرزوی مرگ کردی واسه یکی 🗿🗿 مشکل شوهرت نه باباش

اصن درست خوندیش؟دارم میگم هرکسی بمیره این بدتر چسب میشه به باباش باباش هوومه زندگیمو رید شوهرم عین سگ لاله دربرابرش

منم باپدرشوهرم مشکل دارم ولی خب میدونم این ازکمبودشوهرمه ک ب  پدرشوهرم اجازه رفتاراشومیده میفهم ...

من نابودم پدرشوهرم هوومه شوهراحمقم دربرابرش دیگه لاله میگه اگه کشتنمم سکوت کن دردبدیه بغض سنگینی خفم میکنه دیگه دلم باشوهرم صاف نیست.....

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10682148/اگر-ناامیدی-بیا-معجزه-ی-بقیه-تو-اوج-ناامیدی-رو-بیین

قربانی باج گیری تهدید و تجا.وز بودم لطفا اگر کتابی فیلمی پادکستی چیزی راجبش خوندید بهم اطلاع بدید♥️و اشتباهاتی که کردم و باعث این اتفاق برام شد: ۱. از سر کمبود محبت با چشم بسته وارد رابطه شدم و طرفم رو نشناختم/۲.اعتماد بیجا کردم کل اطلاعاتم رو مثل خونه و قیافه بابام رو طرف داشت/۳.احمق بازی در آوردم عاتو دادم دستش مثل عکس و چیزایی که خانواده ام باهاش مشکل دارن/۴.و دقیقا اون طرف میدونست که خانواده ام تو این مورد پشتم نیستن و باعث شد که منو بی دفاع ببینه/۵.وقتی فهمیدم طرفم اشتباهه باید جدا میشدم ولی از سر دلسوزی گریه هاش و التماس هاش موندم که چوب همون رو خوردم (بقول خاله ام برای خودت دلسوزی کن مردم دلسوز خودشون هستن)/۶.تن به باج گیری هاش دادم تا جایی که نایی واسم نموند اگر تن نمیدادم و مخالفت میکردم آنقدر ضربه نمیخوردم /۷.باید از اول که تهدید و باج گیری میکرد میرفتم شکایت میکردم تا کارش به تجاوز نکشه ولی اگر کشید هم باز مستقیم میرفتم پزشک قانونی تا بتونم شکایت کنم ازش /۸.یه جمله مهم تو این شرایط که بهش رسیدم (تو کلا یکبار زندگی میکنی؛میخوای کل زندگیت رو به خفت و خاری بگذرونی و بمیری؟یا حقت رو بگیری و بمیری این دومی خیلی ارزش داره)/۹.وقتی فهمیدی طرفت مریضه حتما جدا شو:آدم من کسی بود که دنبال این بود در هر شرایطی درک بشه حتی اگر اشتباهی میکرد؛دنبال این بود بهش محبت و احترام گذاشته شه.حتی بعد ت.جاوز گفت لطفا باهام مهربون باش؛این رو نگفت چون مهربون نبودما؛اتفاقا چون بودم میخواست نگهم داره ولی دگ بریده بودم/۱۰.به اندازه ارزش بده به آدم هات که یا هوا برشون نداره یا از سر بدبختی نگهت ندارن؛آدم من بشدت کمبود محبت داشت و حاضر بود به هر وسیله ای بدستش بیاره🌱🖤
2706