2733
2734

کلوز گذاشته فک کنم فقط منو اد کرده 

فقط نمیخام بفهمه روش کراشم بنظرتون چیزی بپرسم یا فقط رد شم؟ 

الان میذارم سوالارو

-اگه آدما می‌تونستن بدون ترس راجع به اعتقاداتشون حرف بزنن دنیا قطعا جای بهتری می‌شد😏*حامی حقوق حیوانات و گیاهخوار* Freedom 💎

بزار

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
از کجا میدونی ک ت فقد توی کلوزشی؟🗿🗿🗿

میدونم🤐

-اگه آدما می‌تونستن بدون ترس راجع به اعتقاداتشون حرف بزنن دنیا قطعا جای بهتری می‌شد😏*حامی حقوق حیوانات و گیاهخوار* Freedom 💎

حالااگ احساسیارو هم بپرسی ک شک میکنه خخخ

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

با اجازه استارتر 

خانما من نمیتونم تاپیک بزنم 

وسط سرم محکم خورد به میز 

خیلی درد داشت درست وسطش بود

چیزی نمیشه؟

در حال تحصیل در رشته تجربی/عاشق نجوم و فضا/علاقه مند به موسیقی و رقص و کتابخوانی/شخصیت بسیار درونگرا و آروم و جدی/عاشق انرژی مثبت دادن به بقیه ام برای همین در اکثر تاپیکا انرژی مثبت میدم 🤍✨/حامی طبیعت و محیط زیست/منطق دان هستم همیشه به هر موضوعی از نظر منطقی نگاه میکنم نه از نظر احساسات/ بسیار عاشق تنهایی و سکوت/عاشق موقعیت و داستان های ترسناک هستم/از نگاه کردن به ماه هیچوقت خسته نمیشم بسی زیباست»»»🤍✨/در هر زمینه ای تا حدودی اطلاعات دارم کمکی خواستین میتونم کمک تون کنم(:🤍✨دختری از نسل کوروش بزرگ قوم ترک یک جرقه می‌تونه شروع یک آتش بازی فوق العاده باشه✨ freedom•~ سن شما فقط نشون میده که چند بار به دور خورشید گشتید و صرفا نشانه ی عاقل بودن شما نیست یکی ممکنه تو ۱۵ سالگی عاقل بشه یکی ممکنه تو ۶۰ سالگی هنوزم آدم عاقل و بالغی نشه پس سن فقط یک عدد هست»»»»
2706