2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
وای باورم نمیشه ساعت ۱۰ دقیقه ب شیشه اینقدر هوا روشنه🥴🥴

ساعتا و امسال تغییر ندادن.. برامون غیرقابل باور شده... 😂😂

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان
خواب می بینم خوابای جالب..مثل فیلم سینمایی

به خدا بگو بیدارت کنه تا بیدار نشی نمازتو بخونی ولت نمیکنه

من قبل خواب میگم خدایا‌ متو برا نماز بیدار کن دقیقا یکی وقت خواب تکونم میده هی میگه زهره زهره نمازه

جشمانو باز میکنم هیچکس نیست

به خدا بگو بیدارت کنه تا بیدار نشی نمازتو بخونی ولت نمیکنه من قبل خواب میگم خدایا‌ متو برا نماز بید ...

من ساعت می گذارم یا به همسرم می گم بیدارم کنه

اره راست می گی امتحان‌کردم..البته کسی صدام نمی کنه ولی بیداررمی شم

من ساعت می گذارم یا به همسرم می گم بیدارم کنه اره راست می گی امتحان‌کردم..البته کسی صدام نمی کنه ول ...

من اگررساعت بزارم باید گردنمو گچ بگیرم چون خواهرم اجازه نمیده و به هرکسی بگم بیدارم کنه میگه نمیکنم 

من ساعت می گذارم یا به همسرم می گم بیدارم کنه اره راست می گی امتحان‌کردم..البته کسی صدام نمی کنه ول ...

این خودت به مغزت میگی و چون مغزت به نماز اهمیت میده اینطوریه مثل مادری که بچه ش یکم صداش در بیاد سریع بیدار میشه ولی پدر به راحتی نه ولی اگر شبی پدر تنها باشه با بچش اونم حساس میشه و زود بیدار میشه مثل مادر چون بچه براش مهمه

2706