2726
عنوان

من یک پسرم ازتون کمک میخواستم درمورد ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 11269 بازدید | 439 پست

ببین هر کی با توجه به شرایط خودش می گه. مثلا یکی که دکترا داره نمیاد با دیپلم ازدواج کنه یا کسی که خانواده پدری پولداار داره نمیاد با کسی که خونه نداره ازدواج کنه. ولی از نظر خودم کلی بخوام بگم حداقل لیسانس؛ پول در حد رهن خونه ، اگه سنش بالای ۳۵ هست خونه داشته باشه، ماشین برام مهم نیست. ظاهر به دلم بشینه، مهمتر از همه شخصیت و اخلاق و رفتار خودش و خانوادشه که بدجنس و دروغگو و اینا نباشن. ضمنا حق طلاق و سفر و اینام بده. بعد شخصیتی اینقدر مهم هست که از موارد دیگه می تونه کم کنه.

بستگی دارد ب همسری ک انتخاب میکنید وسطح توقعش ولی بهرحال از ۵تا ۱۰ حقوق و   اخلاق خوب باید داشته باشید

و اینک تلاش کنید اینطور نباشه ک متوقف شی یا تنبلی کنید

انشالله موفق باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم کسی که سنش بهم بخوره و سربازی رفته باشه و تحصیلات حداقل لیسانس داشته باشه و شغل مناسب و آبرو ...

اون وقت شماچی؟؟؟نقش شما چیه درتکمیل زندگی؟؟؟نمیشه که یه جوان این همه افتخاراتو باهم در این سن داشته باشه.اگرداشته باشه هردختری را میتونه ببره

ازلحظه های زندگی لذت ببر  
2728

من خیلی کم توقعم😁😁😁😁😁😁😁 البته باید اول از همه به دلم بشینه . کاری باشه درامدش بین حالا ۸ تا ۱۰ باشه خوبه .یه ماشینم داشته باشه . وسایل خونه هم نمیخوام . خونه هم با خودم تامام😁

الان پسرا خواست دوستی میدن😂🤯

این برا تو واقعیته ک همو نشناسیم😏

🙏با احترام🙏زیر۱۸سال نظر ندن ریپ هم ندن🍁 ( کاربر جدید نیستم ؛ کاربری چندسالم بدلایل نامعلوم ترکید )

اول از همه اینا به بلوغ اجتماعی رسیده باشه...بتونه همسر آینده اش رو درک کنه...توانایی مدیریت زندگی رو داشته باشه... حداقل ماشین و پول رهن ی منزل رو داشته باشه...حقوقش کم کم ۱۰ تومن باشه(من با توجه به حقوق خودم حقوق آقا رو گفتم) با هم کفو خودش ازدواج کنه آدمی ک دیپلم داره دست نذاره رو دختری ک دکتری داره چون بعدا ب مشکل بر میخورن... از نظر خانواده ها بهم بخورن!خانواده آقا یا خانم از نظر فرهنگی و تحصیلات و مالی از هم دور نباشن.... 

لنا؟مامانی؟مامانی من خیلی دلم میخواست تو کنارم باشی خیلی دلم میخواست که شبا با صدای نفسات بخوابم عصرا که بابا مهدی نیست من سرم گرم بازی کردن با تو باشه...مامانی ببخش که ندارمت😭مامانی ببخش ک نشد تو دخترم باشی😔مامانی بیا منو ببر پیش خودت😔از طرف من به خدا و مامان مونا خیلی حالش بده خیلی اینجا تنهاست... مامانی؟کاش از دستت نمیدادم... 

۱ پرسپولیسی نباشه

۲ مهریه نمیگیرم اونم تمام حق و حقوقموبده

۳ مغزکوچک زنگ زده نداشته باشه

ایناخیلی مهمن اگه اوکی بود تازه بعدش میرم سراغ شرایط مالی و اخلاقی 

اعتقادت رابرای خودت نگه دارو انسانیتت را به تمام دنیانشان بده
اون وقت شماچی؟؟؟نقش شما چیه درتکمیل زندگی؟؟؟نمیشه که یه جوان این همه افتخاراتو باهم در این سن داشته ...

تو فرهنگ و عرف ما خونه با پسر و خانوادش هست و وسایل خونه با  دختر////خانم هرچقدرم درامد داشته باشه برای خودش هست و خرج خونه. با اقا هست و همین که خانم شاغل بابت هزینه های شخصی ش از اقا پول نمیگیره خودش بزرگ ترین کمک هست تا پول اقا ذخیره بشه........اابته به خیلی چیزای دیگم بستگی داره شرایطی که خانم توش بزرگ شده و...مثلا خانمی که یه عمر تو رفاه بزرگ شده نمی تونه یدفعه وارد زندگی بشه که مستاجری و اوارگی و سختی درش داره

۱: مهریه برام مهم نیست ولی باید شروط ضمن عقد رو قبول کنه 

۲: شغل داشته باشه و بتونه یه زندگی متوسط  رو به بالا ایجاد کنه نه که بگم پول دار باشه 

۳: تحصیلاتش به نظرم خیلی مهمه

۴: و اینکه اخلاق و رفتارش خوب باشه و خانواده ای با سطح فرهنگی خوبی داشته باشه 

کوچولوی قشنگم درسته یکدفعه ای اومدی ولی  منو و بابایی عاشقتیم و بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم😍😍
من پارسال تونستم یک ماشین بخرم  درامدمم از صفر تا صدش از خودمه  نه پدرم شریکه باهام نه ه ...

خوبه که آفرین به نظرم موفقی آره درست میگی ولی تو تایپیک های قبلی نوشتی که نامزد داری درسته ؟

2706