2726
عنوان

فکر میکنم تو کل دنیا فقط شوهر من اینطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 635539 بازدید | 2655 پست
اسی واقعا متاسفم واست . انشالله درست بشه همه چی من احساس میکنم زندگیت مثل فیلم پارک وی  اون جو ...

ن بابا

شوهرش کلا بی بخار و ترسو 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

من این موردو دیدم اسکیزوفرنی داره طرف موقع غذا خوردن چنان تند تند میخوره بشقاب صدا میده نه حموم میره نه مسواک میزنه نظافت صفر احساساتش کلا خاموش شده نه حس دلسوزی داره نه هیچ احساس دیگه ای اینم خانوادشون همینطور بودن در کل زندگی باهاشون خیلی سخته البته این مورد سر کار نمیره تو همم میزنن این ادما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا رابطه ای نداریم  قبلا من ساعت ها میشستم تا از هر چی خودش دوست داره حرف بزنیم بعدش فرصت به ...

نه عزیزم از کاربر دیگه ای سوال پرسیدم

بِسْمِ اللّٰهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورٌ عَلىٰ نُورٍ ، کاش این همه از دسترسم دور نبودی!خورشید نبودی 
2728
افتضاح،کلا با هیچ کس نمیسازه ،از همه متنفره وهیچ احساسی نسبت به هیچی نداره ،تا حالا ندیدم بکه چیزی ز ...

احساس میکنم ژنتیکی باشه من بچگیام این شکلی بودم بعدش آروم آروم دیدم حق با اطرافیانمه این خصلت ها ذاتی و جزو شخصیته و هنوزم یه ذره آثاری ازش درونم مونده هنوزم منزویم 

بِسْمِ اللّٰهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورٌ عَلىٰ نُورٍ ، کاش این همه از دسترسم دور نبودی!خورشید نبودی 
به نظرت اگر طلاق بگیرم چه بلایی سرش میاد؟ با خودم فکر میکنم شاید حجم زیادی از استرس و حال بدش بخاطر ...

عزیزم به فکر خودت باش مادر من یک عمر با یه مرد مریض زندگی کرد عمر وجوونی بچگی مارو تباه کرد الان از استرس زیاد خودمم هزار تا مریضی گرفتم طلاق بهترین کاره برای بچت خودتو نجات بده هر چه زودتر

اصلا در مورد من حرف نمی‌زنیم یا در مورد موضوعی به غیر از  موضوعی که دغدغه و فکر خودش باشه هرگز ...

مواردی که خوندم اونقدر حاد نبودن؛

خیلی ها همسرشون دست بزن شدید داره و با سیاست طوری زندگی میکنند که تا اونجا که میشه شوهرشون عصبانی نشه و کتک نزنه شما که خیلی راحت تر میتونی سیاست به خرج بدی؛

شوهرت اگر قابل تغییر نیست ولش کن نمی‌خواد تغییرش بدی سعی کن با پسرت زندگی خوبی داشته باشی ولی هیچ وقت به طلاق فکر نکن حتی اگر فقط ظاهری زن و شوهر هستید

با طلاق بچه ات ضربه سنگین غیر قابل جبرانی میخوره

شاید علت سختی زندگی مون اینه: « و هر كس از ياد من دل بگرداند، در حقيقت، زندگى تنگسختى‌] خواهد داشت، و روز رستاخيز او را نابينا محشور مى‌كنيم»(آیه ۱۲۴ سوره طه)
مساله اینه ما تو خونه درسته همسرم انگار وجود نداره اما کاملا آزاد هم نیستیم مثلا من یک فعالیت جدید د ...

پسرت گناه داره طلاق همیشه بد نیست تا روزی که با شوهرت هستی بهش انقدر استرس وارد نکن این ادما اصلا سر وصدا روشون تاثیری نداره فقط بچت ضربه میبینه

میدونی اگر زبانی هم نگه باید یک کاری یک جور دیگه ای ابراز کنه ولی چطوری بگم چشماش انگار روح نداره خی ...

شوهرتون شخصیت اسکیزوافکتیو یا اسکیزوئید داره  تحقیق کنید در مورد این اختلال

مساله اینه ما تو خونه درسته همسرم انگار وجود نداره اما کاملا آزاد هم نیستیم مثلا من یک فعالیت جدید د ...

اینکه میگی کاملا آزاد نیستیم؛ فکر میکنی چند نفر بعد ازدواج کاملا آزاد هستند؟!

یه خانم جوانی که ۳ تا کوچولو داره تو همین نی نی سایت می‌گفت که شوهرش تا حالا بهش اجازه نداده تنها یا با بچه هاش جایی بره،

حتی برای آرایشگاه باید آرایشگر میومد تو خونه اش یا خونه مادرشوهرش؛

هر کسی تو زندگی اش مشکلاتی داره،

خودت سیاست به خرج بده جلوی پسرت اصلا دعوا نکن با شوهرت؛

حداقل تا ۱۸ سالگی پسرت صبر کن؛

الان تو سن حساسی هست و حتما باید پدرش پیشش باشه حتی ظاهری

شاید علت سختی زندگی مون اینه: « و هر كس از ياد من دل بگرداند، در حقيقت، زندگى تنگسختى‌] خواهد داشت، و روز رستاخيز او را نابينا محشور مى‌كنيم»(آیه ۱۲۴ سوره طه)
چنگال اصلا استفاده میکنن با دست و یک قاشق میریزن  وقتی میریم خونشون تو بشقاب هم بدون اجازه غذا ...

یه چیزی بگم این شاخدارترین تاپیکیه که خوندم چقد عجیب غریبن من واقعا ازشون ترسیدم توروخدا نارحت نشید ولی خیلی خیلی عجیبن انگار از یه دنیایه دیگه اومدن بنظرم همشون روانیین دسته بچتو بگیرو برو خودتو نجات بده عمر خودتو هدر نکن با این خانواده واقعا عجیب

معنی اسمم یعنی:برنج ..گوشت..کوردی مهاباد  
همسرتون شغلش چیه؟

امضات چه قشنگه🥲🥺

تو تایپک های سم😬 ، عکس بازی📸 ، خاطرات خنده دار😉 و ترسناک 👻  تگمم کنید🏃🏻‍♀️😍...مادر شوهر آیندم تو سایته دیگه ببینید من چه شانسی دارم🤦🏻‍♀️😂 انقدر دلم میخواد عکس بزارممم ولی نمیشه🌬...... هی نگید چرا امضات کلا بنفشه  ویرایش امضام مشکل داره😒.. دنبال یک سی‌سی هستم😁
2706