2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از لفظ داداشت استفاده نکن

بگو همسرم، بیشتر بسوزه😂

دهه هشتادی هایی ک براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدر،همسر یا برادر شون بودن!شاهد کرونا درست وسط آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم برای رویا هاشون جنگیدن!        #احمقهارو_معروف_نکنیم                      فاز اون 16 میلیون نفری ک دنیا جهان بخت رو فالو کردن اصلااااا نمیفهمم!!!                            ? are we too young for this                               آیا ما برای این خیلی کوچک نبودیم؟ !
2728

خواسی شوهررر نیاااااری .که خواهر شوهر بیاری حالا که شور اورد خواهر شوهر اوردئ کلللل بزنوکلللللل بزن با عرض معذرت شاعر بیشعور میگه چیییی؟ در دهنتو...🌼🌼....... بزن 

گل منظورم بوداااااا🌼🌼🌼🌼🌼

بعضی از شعرا بیشعورن بمنچهههه

2738

دخترعمومو شوهرش اومدن خونمون مادربزرگ پدریمونم خونه ما بود(خونه پدرم)هی گفت وای محمد چقدر لاغر شده شقایق چرا بهش نمیرسی وای عروسیتون بهتر بود 😂😂😂

طفلی دخترعموم گفت مگه از دستش میگیرم این مدلش همینه ژنتیکشون همینه باباشم لاغره داداشاشم به من چه ربطی داره 

مادربزرگمون گل به خودی میزنه بیا ببین ماها چی میکشیم آدم انقد داماد دوست؟!

سع کنید همیشه احترام بزارید بااقاوخانم کناراسمشون صداشون کنید وحریم رونشکونید صمیمی نشید.خط قمزا رو رد نکنید.باحفظ احترام قاطع باشید.

رد دادن وبعدش بداخلاقی ممنوع.

جهنم خالیست ◂تمامشیاطین اینجا هستند
والله شوهر من تک پسر نیست اما همیشه همین بساط رو داشتیم مادرش چپ میرفت راست نیومد می‌گفت تو پسرمو کچ ...

خب میفرستادی مو بکاره😂

می ترسم از روزی که دیگه نترسم.گاهی عجب و غرور از یادم می‌برد که هیچم و هیچ هم نیستم....به رسم وَ لْیَعْفُوا وَ لْیَصْفَحُوا.....ببخشید تا بخشیده شوید🙏🌸
2706