2733
2734
هیچی بدون من پیش هیچکدومشون نمیره بخدا قسم ب ارواح خاک داداش جوونم قسم من خودمم خواهر شوهرم ۱۸ساله ز ...

وایییییییی چرا لپاش انقد سررررخهههههه       

یه مهر ماهیه شیطون دانشجوی فرهنگیان هستم.اگه سوالی داشتین در خدمتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا که از حرفاشون ناراحت شدی یعنی باید به رفتارت بیشتر فکر کنی طبیعیه دلتنگ پسرشون میشن  اون ...

به نظر من کاملا بستگی به مردش داره

و همین طور خانواده اش.

من خیلی وقتها این کارو میکنم که به همسرم بگم خودش تنها بره. حتی وقتایی که میدونم مادرش تنهاست میگم بره پیشش شاید مادرش درد دلی داره جلوی بقیه نتونه به اون بگه. ولی شوهر من و خانواده اش خوبن.

خواهرم دقیقا همینکارو کرد. میذاشت شوهرش تنها بره پیش خانواده اش و خانواده شوهرش زندگیشو از هم ترکوندن.

باید هرکسی طرف خودشو بشناسه، متناسب با اخلاقیات همون رفتار کنه. یه نسخه رو نمیشه برای همه پیچید.

2731

بچه ها تاپیک دومم رو بخونید(معجزه ختمو نذر ...) معجزه حاجت روایی خودمه ان شاءالله دعوت امام زمان هستید

اگر گره کوری که هیچ جوری باز نشده دارید حتما بخونید همه صفحاتش رو

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 

من جات بودم میگفتم به حرفم گوش میکنه برام کاری میکنه چون دوستم داره و اینکه بهم قول خوشبختی داده نه اسارت 

دوم اینکه لاغر شده شما نگرانش نباشید فعالیتش برام زیاده لاغر شده

بگو دهن‌گشادشو ببند

2738

من فقط صفحه اول و آخر رو خوندم ولی شاید چون هر دو سنتون کمه مادر نگرانی سلامت فرزندش و انجام ندادن اشتباهاتی هست که نتونه به زبون بیاره و سابقه بدی از پسرش تو ذهنش باشه پسر ۲۲ ساله واقعا چرا باید ازدواج میکرده این واقعا خیلی مهمه هنوز هر دو باید دنبال کسب تجربه و فعالیت میبودید.

اینو گفتم دیگه جواب نداده😑

بابا بچه اس ،دهن به دهنش نذار ...

درخواست دوستی ممنوع❌ هر سوالی راجع به کنکور و برنامه ریزی داشتی ازم بپرس📚🩷تَوَکُل کَردَم به خودَم و خُدام✨💕
2706