2733
2739
عنوان

بعد مدت ها اومدم سایت دلم گرفت🙂

162 بازدید | 33 پست

امروز اومدم سایت🙂

ی نگاه به تاپیک های قبلیم انداختم خیلی خاطره ها 

حرفا ؛ اتفاق ها 

از جلو چشام رد شدن 

من باز بغض کردم برای کسی ک اونموقع همسرم بود و الان دیگه ندارمش🙃🖤 بنظرم خیلی سخته خیلی 

ولی بین خودمون بمونه " من هنوزم دوسش دارما "

🙂

تو مدت زیادی در این جسم نخواهی بود پس " باشرف زندگی کنیم " کاربری ن تنها دست دو نفر نیس بلکه خانوادگی داریم استفاده اش میکنیم  با فامیل و در و همسایه ها

💔

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هنوز دوس دارم💔...

جدا شدین؟🖤

تو مدت زیادی در این جسم نخواهی بود پس " باشرف زندگی کنیم " کاربری ن تنها دست دو نفر نیس بلکه خانوادگی داریم استفاده اش میکنیم  با فامیل و در و همسایه ها
2731

دلم از همه گرفته از همه چیزای ک هس و نیس

از خیلی چیزا

جدا شدین ؟

خب اگه دوسش داری چرا جدا شدین 😢

به خر الماس هم بدی یونجه میخواد بحث لیاقته 🤞🏻🖖🏻به ابن عباس فرمود : درباره چیزی که به تو مربوط نیست سخن مگو ، زیرا می ترسم به گناه دچار شوی ، درباره چیزی که مربوط به تو است نیز صحبت مکن ، مگر بدانی جای صحبت کردن است ، بسا از گویندگان که به حق سخن گفته اند ولی سرزنش شده اند. با دو کس بحث و جدال مکن ، شخص حلیم ، و شخص نادان . حلیم تو را عصبانی میکند و نادان اذیتت میکند ، در پشت سر برادر مومن خود همان چیزی بگو که دوست داری او پشت سر تو بگوید. چنان عمل کن همانند کسی که میداند از جرائمش بازخواستش میکنند و پاداش کارهای نیکش را میدهند.

دیگه ب جای میرسی ک گریه هم ارومت نمیکنه

2738
تاپیکاتو پاک کن😢

دلم نمیاد 

میخونم و برای ذوقی ک اونموقع داشتم بغض میکنم

جدا شدین ؟ خب اگه دوسش داری چرا جدا شدین 😢

سر چیزای چرت 

و میدونم هنوزم دوسم داره و دوسش دارم

سر چیزای چرت  و میدونم هنوزم دوسم داره و دوسش دارم

آخی عزیزم انشالله زندگیت بهتر میشه هر چی صلاحه 😢

به خر الماس هم بدی یونجه میخواد بحث لیاقته 🤞🏻🖖🏻به ابن عباس فرمود : درباره چیزی که به تو مربوط نیست سخن مگو ، زیرا می ترسم به گناه دچار شوی ، درباره چیزی که مربوط به تو است نیز صحبت مکن ، مگر بدانی جای صحبت کردن است ، بسا از گویندگان که به حق سخن گفته اند ولی سرزنش شده اند. با دو کس بحث و جدال مکن ، شخص حلیم ، و شخص نادان . حلیم تو را عصبانی میکند و نادان اذیتت میکند ، در پشت سر برادر مومن خود همان چیزی بگو که دوست داری او پشت سر تو بگوید. چنان عمل کن همانند کسی که میداند از جرائمش بازخواستش میکنند و پاداش کارهای نیکش را میدهند.
منم خیلی دلم واس خانمم تنگ شده کاش یه بار دیگه میتونستم ببینمش بغلش کنم. لعنت بهش زندگیمون خراب کرد

منم خیلی دلم براش تنگه

اگ راهی هس واسه بودنتون برو پیشش نذار روزاتون بدون هم بگذره🚶🏻‍♀️

2706