2410
2553
عنوان

بابام از عطر عشقم خریده😖😖

641 بازدید | 32 پست

شاید مسخره بنظربرسه اما واقعا ازارم میده

من با یکی دوسبودم خیلی ام همو میخاستیم ولی اون تصادف میکنه و فوت میکنه

ازاونموقع ب بعد دیگه هرچی ازش بشنوم یا ببینم اعصابم بهم میریزه و حالم بد میشه و غصه میخورم 

ی عطری میزد بوش هنوزم ک میاد میفهمم عطراونه 

چندبار تو خیابون ک رهگذری ازم رد میشدن بوش میخورد بهم حالم بد میشد 

حالا الانم بابام رفته همووون بورو خریده واسه خودش😭😭بوشم خیلی زیاده پخش شده تو خونه اصلا 

بابامم ادمی نیست ک بهش حرفی بزنی گوش کنه و اهمیت بده 

دیگه طاقتم داره سر میاد خسته شدم ازین زندگی چرا باید سرنوشت من اینجوری میشد بخدا هعی میخام خودمو بزنم ب بیخیالی ولی بیصاحاب دلم نمیذاره😖😭😭😭😭

کاربری تعلیق شده😒...امیدوارم یروزی از رویام خارج شمو ب تو یِ واقعی برسم ♡ ♥🌹 کاربری دست دونفره🌈

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عطرو بنداز بیرون 

بگو گم شد

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  
2714

هیچ کسی گذشته یادش نمیره فقط بایگانیش میکنه ته ته حافظش 

شمام باید کنار بیایی 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

آخی عزیز دلم... 

دیدین بخاطر خدا دنیام رنگی رنگی شد...؟! میخوام یه کاری انجام بدم میشه دعا کنین کارم بشه...؟ خیلی بهش امید بستم و ذوقشو دارم آخه میگن دعای دیگران میگیره... ❤️

آره عطر و موزیک این شکلی ان . 

عطر ک دیوانه کننده ست ‌‌ 

منم از یکی بشدت متنفر بودم ، عطرش جایی ب مشامم برسه عصبی میشم

➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم..🌱 ️  کتابخوانی سبکِ زندگیِ من 📚
2706