2726
عنوان

تغییر رشته

426 بازدید | 6 پست

من هنرستان ۳ سال حسابداری خوندم دانشکده فنی حرفه ای قبول شدم الان که وارد دانشگاهش شدم دیدم خیلییییی الکیه هرکی به امید آبمیوه و کیک رفته سر جلسه قبول شده ... کلا دیگ حسابداری رو دوس ندارم میخوام برم سرکلاس به زمین و زمان فحش میدم آدما و همکلاسیای ناجور ، استادای بیخود ، اصلا یه وضعیه .... خواستم ببینم میشه از حسابداری انصراف بدم بشینم تجربی رو از صفر بخونم دیپلم تجربی بگیرم بعدش کنکور تجربی بدم واسه پزشکی؟؟؟

سلام 

اره عزیزم میشه سراسری باشی یه سری سرایط داره 

فقط الان یه کاری کن واحدهای عمومی دانشگاه رو پاس کن که بعدا رشته دیگه قبول شدی تطبیق بزنی 

بدون اطلاع قبلی درخواست دوستی ندید و حتی الامکان  سوالاتتون رو در پستاتون بپرسید ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انصراف نده 

ولی دیپلم جدید نمیتونی بگیری ک فک کنم 

اما میتونی کنکور بدی 

چون شرط معدل هم هست فک کنم باید ی سری کتاب های تجربی رو امتحان بدی ک نمرش لازمه 

کنکور بده قبول شدی بعد انصراف بده

.
2728

اگر نظر من رو بخواید میگم که شما اول حسابداری رو تموم کنید تا یه مدرکی داشته باشید و اگر توی تجربی خدایی نکرده شکست خوردید ناراحت نشید و بگید من دیگه سنم اینجوریه و اونجوری توی همین بین وقتایی که دارید رو دروس تجربی بخونید و کنکور بدید و توی تجربی هم تحصیل کنید ولی اگر براتون امکان پذیره حسابداری رو ول نکنید