2703
2553
مبارکت باشه😘😍 پس همینه من قبل عید 300گرفته بودم اندکی زورم آمد😅😂

مال توام مبارک باشه گل جان♥️✨️

اره خیلی گرون شدن😹

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مال تو هم مثل من روش گرد خاک میچسبه ؟؟؟؟

هنوز نبردمش بیرون

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
2456
گفتم چون قبل عید کمتر گرفتم زورم داشت میومد نمیدونم چه مشکلی دارم بهترین جین هم بخرم چون دوچرخه سوار ...

نه گلم همینقدر هست آره شاید چون رو دوچرخه اصطلاحات بوجود میاد فعالیت داری پاره میشه مبارکت باشه 

کتون گرفتم مدام بهش چیز میز میچسبه گفتم بپرسم ازت ممنون 

چرا؟؟

چند گرفتی؟

2714
عزیزم مام فیت یعنی چی. کوتاه؟

بله  قدش ۹۰

از قسمت رون گشادن و هرچی میره سمت پایین تنگ تر میشه

مام استایل گشاده حتی قسمت ساقش

ولی مام فیت تنگ تر و برای کسایی که لاغرن بهترین انتخابه چون ادم و چاق تر نشون میده

۶۰۰ جنسش خوبه اما وقتی میشینم زمین یا جایی همش بهش چیز میز میچسبه نمی‌دونم چرا فکر کنم. کتون اینطوری ...

اره حتما بخاطر کتان بودنشه

حالا منک مشکی گرفتم خیلی بده چون مبچسبه بهش همه چی

2706