2726
عنوان

خواهر شوهر پلیدی شوهر بد جنس

333 بازدید | 17 پست

همه چی‌پول و خونه و... برای شوهرم اصلا اخلاق نداره.همش بیرونه ؛حتی موقع غدا هیچ جا نیست حتی من نامزدم ۳ سال هیچ جا منو نمیبره. همش بهانه میگیره میره بیرون؛ صبح تاحالا مریضم بهش گ۴تم‌منو ببر دکتر؛فود بیرون میگه موتورم خرابه،گفتم بیا نمیتونم راه برم بعند شم دارم‌میمیرم؛قطع کرد. ولی خانوادش اگه ساعت ۳ صبح بگن من مریضم سریع موتور گاز میگیره میره حتی‌موتورش خراب باشه،بهم میگه من دیسک دارم‌نتونستم بلندت کنم.گفتم من ۴۰ کیلو ام برا من دیسک داری؟ برا خانوادت ک ۹۰ کیلو آن ۱۰۰ کیلو آن دیسک نداری.شناسنامه گرفتنش چی بوداللن؟رفت بیرون.میگه

بخاطر تو خانوادمون ازدست دادم. بعدمیگه خانواده ندارم چرا ازدست تو هه. منو بزور یه اورژانس برد منت میکنه میگه همشو دارم برا توخرج میکنم .خاهرش پریود میشه.موتورشو گاز میده میره من جدا از پریودم عفونت دارم و ویروس جدید.وکلی درد راه نتونستم فشارم پایین سرگیجه و...بلندم‌نکرد هی گفتم منو ببر  بلند نکرد نبرد . کلا بیرون بود هی زنگ زدم نیومد ولی خانوادش اگه بودن حتی قله قاف هم باشه ميره حتی موتورش خراب باشه.منت میگه دکتر میبرم.  اصلا نمیگه.غذا خوردی نخوردی.گفم‌بلندم کن.تنم لباس بپوش اصلا انگار ن انکار فقط دستش گوشی بود. .بی تربیت میگه. بخاطر تو خانواده ندارم همه چیو  ببر بهشون بده تو ک خوب میدی گفتم. میگه تو همش مریضی .گفتم‌من اول مریض بودم؟ یا شما مریضم کردین.میگه بدردم نمیخوری من زن میگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بازم میخوای ادامه بدی باهاش؟!

میگه خانوادمون بخاطر تو ازدست دادم . مگه من چیکارکردم؟ تو ک داری همش براشون خرج میکنی واهمیت میدی بهشون

من جایگاه هنوز مشخص نیست.  خب منو نمیگرفتی. گرفتی حالا منت میگنی

بهش محل نده  مریض شدی خودت برو  اصلا اصلا بهش اهمیت نده حتی وقتی مریضه... و اگه میتونی ...

خانوادش پریود میشن ۴ صبح موتورش خراب باشه میره. دیسک داره بلند میکنه

من پریود ک هیچی کلی مریضی دیگه الان ک ۴ صبح نیست صبح تاحالا بیرون میگه موتورم خرابه. بلندم نکرد حتی میگه دیسگ دارم. به اونا اهمیت میده. پس جایگاه من چی. برا اونا پرپر میزنه. من مهم نیستم. میگه خانوادمون بخاطر تو ازدست دادم. مگه من چیکار کردم .. میخواستی زن نگیری. اخر سرمیگه خانوادمون بخاطر تواطدست دادم. خب یا خانواده یا زن. من زنتم.

پس راهش چیه

قلق شوهرتو به دست بیار کم کم به سمت خودت بکش بعد ازشون جداش کن عجله ام نکن خودتم به مریضی نزن من حس میکنم میخوای از این طریق به سمت خودت بکشونی ولی ج نمیگیری

هر مردی ی جوریه قلقش ببین چیه یکی با محبت یکی با بی محلی یکی با سکس....

جدا شو 

میگه خانوادمون بخاطر تو ازدست دادم من مگه چیکارکردم. پول خرج کردنات بیرون رفتنات همش برا اوناعه. من هیچی نگفتم بهش  حرف نزدم؛برهمین میگه بدردم نمیخوری.از تو بدتر پیدا نمیشه هه. بجا اینکه به اونا این حرفا رو بزنه بمن میگه

میگه خانوادمون بخاطر تو ازدست دادم . مگه من چیکارکردم؟ تو ک داری همش براشون خرج میکنی واهمیت میدی به ...

مردا خیلیاشون اینجورین 

اگه واقعا این اخلاقارو داره تا نامزدی با خانوادت در میون بذار و یه فکر جدی کنین

با احترام به همه، بنده مسلمان نیستم❤️ وگن 🥗🌱 کیشوند 🏝 یه پسر 🐶 خوشگل دارم به اسم Millow که جاااانه منه ❤️ 
2706