2733
2734
عنوان

دلم برای پارتنرسابقم تنگ شاه

270 بازدید | 14 پست

بچه ها نمیدونم دلتنگیه یا حسادته یا حس انتقام.

چیزی که آزارم میده بیشتر از دلتنگی مدام میاد تو ذهنم که تو بغل اون دختره خوابیده یا داره  قربون صدقه اون دختره که بهم خیانت کرد میره یا خیلی خوشه و به من فکر نمیکنه ..

همش صحنه زجر آور مقایسه هاش میاد تو ذهنم اما دلم میخواد بود و باهاش یه دل سیر دعوا میکردم میزدمش انتقام نگرفتم و اومدم از رابطه بیرون ..فک میکنی انتقام گرقته بودم حس بهتری داشتم؟

دوبارت مخشو‌بزن ولش کن😁🤌

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دلت برای پارتنرت تنگ‌نشده 

دلت برای اون حال و خاطره های خوبی که داشتی تنگ شده

یعنی در واقع دلت برای خودت تو اون زمان تنگ شده

اما نمیتونی رفتار بد و مقایسه هایی که شدی رو هضم‌کنی

و مغز ترجیح میده فشار دلتنگی رو بیشتر کنه

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
دوبارت مخشو‌بزن ولش کن😁🤌

نه بابا آخرش هم من ولش کردم بحث برد و باخت نیس که..کلا اهل وفاداری نبود که ..بدست آوردن دخترها بهش حس بزرگی میداد ولی اهل حفظ رابطه نبود ..تا بهش نزدیک میشدم شدید شدید عقب نشینی میگرد 

دلت برای پارتنرت تنگ‌نشده  دلت برای اون حال و خاطره های خوبی که داشتی تنگ شده یعنی در واقع دل ...

اصلا نمیتونم هضم کنم نمیتونم هم دعای خیر کنم براش دلم میخواد درد خیانت رو بچشه و روزی این بلاهایی که سرمن آورد سرش بیاد 

2738
منم خیلی وقته دعا میکنم بش برسم  خواستگارم بود از حسادت نزاشتن خودش نمیدونه جواب نه از من نبود ...

عزبزم دعا میکنم.چرا بهش نمیگی که دوسش داری و نمیگی نه از جانب شما نبوده؟ 

اصلا نمیتونم هضم کنم نمیتونم هم دعای خیر کنم براش دلم میخواد درد خیانت رو بچشه و روزی این بلاهایی که ...

به وضوح حالت رو درک میکنم

هر سری بخوای به انتظار کارما باشی و از خدا بخوای همین بلا سرش بیاد فقط ذهنت رو درگیر و عمرت رو تلف کردی

سعی کن روحت رو از این آدم به هر نحوی که شده چه به عنوان آدم خوب چه به عنوان آدم بد جدا کنی

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
دلت برای پارتنرت تنگ‌نشده  دلت برای اون حال و خاطره های خوبی که داشتی تنگ شده یعنی در واقع دل ...

یع چهار روز حالم بهتره دویاره دو سه روز شدید فکرم درگیره

یع چهار روز حالم بهتره دویاره دو سه روز شدید فکرم درگیره

سخته .

اگه حالت خیلی بد شد برو پیش یه مشاور

چون از یه جا به بعد دیگه دست خودت نیست

از فشار فکر مغزت درد میگیره 

خیلی ممنون عزیزم خدا خیرت بده میشناسمش هم اون هم خانواده خودم بگم بیچاره میشم وضع مالیش از دامادمون ...

خوب بفهمن که به پسره گفتی دوسش داری اصلا باید بفهمن خودت گفتی و پای عشقت بایست و براش بجنگ ...

دلیل مامانت برا جواب منفی چی بوده؟

2706