2726

سلام دوستای گلم 

من دوست داشتم خاطره زایمانمو بگم زایمان دومم هست 

من با همسرم و مادرم رفتیم بیمارستان چون سزارین بودم مستقیم رفتم پذیرش و اتاق تریاژ جالبه فقط من اونجا بودم !

اکثرا زایمان طبیعی بودن و صدای درد کشیدن هاشون میومد 

قدم نورسیده مبارک

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم سزارین شدم زایمانم خیلللی راحت بود خدارشکر...

ولی مامانم چقدر گریه کرد براام🥲❤

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

الان ی عده میان میگن زایمان فقظ طبیعی!

اقا هرکی بدن خودشه هر جور دوس داره تصمیم میگیره زایمان کنه

کارما وجود داره بشین و تماشا کن رفیق ..................                        وقتی یک کاربر ناراحته و تو تایپ میکنی ببخشید خندم گرفت یعنی تو یک بیشعور هستی✌️🤌 بیزار از تاپیک های حس ششم!!!!! حس ششمُ و زهر مااااااار ؛ راستی مرسی که امضامو خوندی و اینکه اسمم رو یادت باشه تو تاپیک های جنجالی تگم کن 😁

زایمان اولم فوق العاده راحت بود و من با این ذهنیت وارد اتاق عمل شدم ..

لعنت به امپولی ک میزنن تو نخاع بار اول گفت نشد بار دوم تزریق کرد تواین مرحله شونه ها پایین و زانوها باید یچسبه به هم که با اون شکم غیر ممکته !

2706