2733
2734

من ۴-۵ روز عقب انداختم

اینم بگم ک با دوفامد همیشه مرتب بودم!

این ماه لتروزول هم خوردم  بدون امپول

خیلی علاعم بارداری رو دارم! و اصلا حس عادت شدن ندارم!

روز موعدم  بیبی زدم منفی بود!

الانم بیبی زدم  ی هاله ی خیلی کمرنگ افتاده ک تو عکس مشخص نمیشه!

یعنی چی شده؟  باید کی بزنم باز بیبی؟

اگر هستم چرا فوری دو خط نشد پس؟ 

چرا پس با وجود دوفامد اگر باردار نیستم پری نشدم؟

اعصابم بهم  ریخته!   اصلا شما بمن بگید کی باید بیبی چک زد ؟ 

یک هفته

دختر قشنگم🥰تو همه وجود منی وقتی نگاه اون چشمای مشکی و فندقی جذابت میکنم یه حسی تو دلم به وجود میاد که انگار دنیا تو مشت منه...خداروشکر میکنم که بعد کلی انتظار یه دخمل خشگل و ناااازی مثل تو به من هدیه کرد💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

[QUOTE=282299269]چه علائمی دارید که میگید علائم بارداری دارید ولی علائم پریود نه؟! معمولا اوایل بارداری علائم پریودی ...[/QUOTE]

وقتی همیشه میخاستم پری بشم  لابیاهام سوزش و خارح دشات و باد میکرد!  درد  داشت    از بچگی اینجوری بودم!

دیگه این ماه اونو ندارم!

ترشح  بی تهایت زیاد دارم!

رابطه ام داشتم ترشح ابکی زیاد داشتم 

کمر درد و درد تخمدان دارم

رگای توی چشمم ی عالمه شده و قرمز 

دهنم مزه ی اهن میده

اشتهام  بی نهایت کم شده!

ب بوهام خیلی خیلی حساس  شدم!

درد  رون پام دارم! 

خواب الودگی و خستگی ام فراوون دارم

پس اینایی ک میگن قبل پری زدن مثبت شده چی؟ من الان همه چی بارداری رو دارم   میترسم نباشم 😞😞

خوب هرکی بدنش فرق داره بعضیا هورمون زود توی بدنشون پخش شده منم روز پری زدم هاله هم نداشت البته من قرص نمیخوردم اگ ممکنه برا اون باشه من نمیدونم 

خوب هرکی بدنش فرق داره بعضیا هورمون زود توی بدنشون پخش شده منم روز پری زدم هاله هم نداشت

الان شما باردار بودی؟ من یعنی زود زدم؟ من ۵-۶ روز بعد عقب افتادن پری زدم؟ کی باید بزنم؟؟؟؟  

[QUOTE= 282299269 ]چه علائمی دارید که میگید علائم بارداری دارید ولی علائم پریود نه؟! معمولا اوایل با ...

این همه علائم خیلی عجیبه که الان دارید چون حتی اگه باردار باشید به شدت زوده

ولی اگه این همه علائم دارید که از بارداری باشه یعنی هورمون بارداری توی بدنتون به شدت زیاد شده پس در این صورت باید بی بی چک اونم بعد ۷ روز کاملا پررنگ باشه نه هاله ای که به زور دیده بشه

من خودم مدیکوری که اینجوری الکی هاله بندازه استفاده کردم

بنظدم اگه این علائمو دارید به خاطر دارو هست و بهم ریختن هورموناتون

[QUOTE=282300151]این همه علائم خیلی عجیبه که الان دارید چون حتی اگه باردار باشید به شدت زوده ولی اگه این همه علائم د ...[/QUOTE]

من چندین ماه ک اقدامم!  ولی هیچ وقت علاعم نداشتم! یا اگر داشتم چند روزه قطع شده؟ این ماه لتروزول خوردم  یعنی مسخاس بگی عزیزم بخاطر مصرف اونه؟   پس چرا پری نشدم؟

الان چکار کنم برم دکتر چکاپ کنه شاید کیست شده و این عقب اتثفتادن هم بخاطر کیست باشه؟ چون ماه قبل     قبل خوردن لترووزل هیچ کیستی نداشتمممم و‌همه چیز عالی بود

2706