2737
2734

بگین تا هم من هم بقیه درس بگیریم🤗

اینم یادتون نره هر کار خوبی که تو زندگیتون انجام بدین اخرش به خودتون برمیگرده😍

سه ماه تا عقدم مونده یعنی میشه روزی برسه که بیام و بگم به خوبی و خوشی گذشت؟ 😍تموووم شد خدایا شکرت 1402/4/26 ساعت 4.20 یعنی روزی میرسه که بیام و بگم منو همسرم عاشقانه ترین و خدایی ترین زندگی رو واسه هم ساختیم؟ 🌱 دو سال و نیم از دانشگاهم مونده یعنی روزی میرسه که بگم دانشگاهمو با علم کافی برای کار کردن تموم کردم؟💉👩‍🔬ینی روزی میرسه خودم به درامد رسیده باشم و بشم یه دختر مستقل از لحاظ مالی؟ 🤑

در آخر فقط و فقط خودت میمونی و خودت 

پدر و مادر و خواهر و برادر دوست و آشنا همه تا یجایی هستن از اون به بعد خودت باید به داد خودت برسی

آخَر بِدَمَد صُبحِ ٱمید از شَبِ مَن...🕊️  تو بدویی من بشینم، بازم نمی‌رسی چون ذاتت خرابه.💙🌌                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تجربه اینکه باید در هر شرایطی گرگ باشی . سعی کن راست راست راست چیزیو به بقیه نگو یعنی صد درصد نگو چون بعدا میفهمی همه بهت دروغ گفتن .خودتو مقایسه نکن و گل ظاهر شیک و خیلی آدما رو نخور تهش کشکه

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا؟
2731
زیاد رو ندین به بقیه  قرار نیس منتظر کسی باشین برای هرچیزی  خوراکی واقعا باعث‌ خوشحالیه& ...

دقیقاا 

منم درونگرام

یه دنیای قشنگی هست برا خودش که هر کسی درکش نمیکنه🙃

سه ماه تا عقدم مونده یعنی میشه روزی برسه که بیام و بگم به خوبی و خوشی گذشت؟ 😍تموووم شد خدایا شکرت 1402/4/26 ساعت 4.20 یعنی روزی میرسه که بیام و بگم منو همسرم عاشقانه ترین و خدایی ترین زندگی رو واسه هم ساختیم؟ 🌱 دو سال و نیم از دانشگاهم مونده یعنی روزی میرسه که بگم دانشگاهمو با علم کافی برای کار کردن تموم کردم؟💉👩‍🔬ینی روزی میرسه خودم به درامد رسیده باشم و بشم یه دختر مستقل از لحاظ مالی؟ 🤑
در آخر فقط و فقط خودت میمونی و خودت  پدر و مادر و خواهر و برادر دوست و آشنا همه تا یجایی هستن ...

باید انقدر رو خودمون سرمایه گذاری کنیم که نیاز به وجود کسی ندتشته باشیم تو زندگیمون✌️

باید انقدر رو خودمون سرمایه گذاری کنیم که نیاز به وجود کسی ندتشته باشیم تو زندگیمون✌️

دقیقا

آخَر بِدَمَد صُبحِ ٱمید از شَبِ مَن...🕊️  تو بدویی من بشینم، بازم نمی‌رسی چون ذاتت خرابه.💙🌌                   
2738
سیاست احلاقی و رفتاری هم که از همه مهم تره 

ولی من موقع هایی که میخوام سیاست داشته باشم حس میکنم همه میفهمنش و حس بدی میگیرم😷

بچه هامونو با ارامش و عشق بزرگ کنیم 

اشتباهات تربیتی پدرومادرمونو تکرار نکنیم

خوبی بیش از حد نکنیم 

بخاطر مشکلات دیگران زندگی خودمونو فراموش نکنیم

به خودت اجازه بده ك شاد باشي🧚🏻‍♀️🧠🏡                     تو لياقتشو داري⛱🎈🧸