2726
عنوان

دوست عزیزم

296 بازدید | 13 پست

@hosna92   عزیزدلم تاپیکت قفل بود نتوستم تشکر کنم از این همه محبتت عزیزم

ممنونم

خودت فرشته ای عزیزم

خیلی خیلی ممنونم‌که اینقدر مهربونی دوست گلم🤗

از خدا برات بهترین ها رو میخوام😘

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز تو تاپیکشون یک اقایی بود به نام ارش ایا با شما نسبتی دارن ؟

نه خیر

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2728

سلام عزیزم، خیلی از تاپیکاتو خوندم، نمیدونم مشکل و بیماریت چیه، ان شاء الله که به زودی لباس عافیت بپوشی، 

من اگه جای شما بودم شاید خیلی بیشتر انگیزمو از دست میدادم ولی خب اینجور مواقع بقیه باید بهمون تلنگر بزنن.... 

یه خانومی هست توی خیاط خونه حرم حضرت معصومه خادم افتخاری هستن،. شاید باورت نشه ولی یه دستش رو از آرنج نداره نمیدونم حادثه ای براش پیش اومده یا مادرزادی اینطوره ولی چیزی که جالبه با همون دست چندین لایه پارچه رو نگه میداره و با دست سالمش تعداد بالایی پارچه برش میزنه سرعت عملش هم بالاست، با همون دست میره پشت چرخ صنعتی میشینه و چادر میدوزه! من خودم خیاطم، وقتی میخوام خیاطی کنم باید حالم اوکیه اوکی باشه تازه کلی هم نازو ادا و خستگی دارم اون خانوم واقعا ماشاءالله همت بالایی دارن، 

حالا این همه رو گفتم تا بهت بگم که از ((نه)) گفتن به بیماری و نقص تا برگشت به یه زندگی آروم فقط یه اراده لازمه.... سلامتی و سن و این چیزا بهونه ست... باید خودت انتخاب کنی که میخوای چجوری زندگی کنی، همش به غم و غصه بگذره یا یه یاعلی بگی دست روی زانوت بذاری بلند بشی با تمام وجودت و زندگیتو زیبا کنی تا بیشتر از همه خودت لذت ببری... 

نمیدونم براچی... باتوخوبه همه چی!!  
سلام عزیزم، خیلی از تاپیکاتو خوندم، نمیدونم مشکل و بیماریت چیه، ان شاء الله که به زودی لباس عافیت بپ ...

کاش میتونستم

خیلی تلاش کردم ولی تو وجودم نیست😔

به زیبایی های زندگیت فکر کن انگیزه ایجاد کن برای خودت، نمیدونم مشاوره برو

وقتی حالم بده زیبایی نمی بینم ولی میدونم هست

ممنونم از محبتت عزیزم

عزیزم چی بگم، شرایط سخته ان شاء الله خدا سلامتی بده بهت

ممنونم از مهربونیت