2726
عنوان

شما بودین انجام میدادین؟

215 بازدید | 10 پست

جاریم از من بزرگتر دوتا بچه داره 

بعد الان کارای مدرسه بچش سپرده به من😐😐

هی پیام که فلان کار انجام بده برام 

نمیدونم متن بنویس قبلا براش انجام می‌دادم ولی الان رو مخم نمیدونم براش نقاشی بکش یه دختر ۴ ساله هم دارم الان ۱۰ تا ویس و پیام داده که گوش کن عزیزم هنوز باز نکردم پیامش چی بگم بهش ؟ بنظر من خوبه بچه خودش کارای درسیش انجام بده نه دیگران 

دنیا پراز آدمای خوبه اگر نمیتونی یکیشونو پیدا کنی خودت یکی از اونا باش😍 کاربر قدیمی هستم تعلیق شدم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من به خط هم‌نمینوشتم براش الان تا الان این همه کار کردی یبار بگو وقت ندارم بیین از تو بدترم هست! ...

اره فکر میکنه وظیفه منه 😐

آخه درس بچه اون چه ربطی به من داره انگار من میخوام برم مدرسه  باید بچه خودش انجام بده یا در کنار پدر مادر که یاد بگیره

دنیا پراز آدمای خوبه اگر نمیتونی یکیشونو پیدا کنی خودت یکی از اونا باش😍 کاربر قدیمی هستم تعلیق شدم....
وا خجالتم خوب چیزیه مردم داشته باشن  حالا بچه اش چندسالشه؟  مگه خودش نمیتونه درساشو انجا ...

بچش کلاس سوم بچه بزرگش هم راهنمایی

بگو بچم اذیت میکنه نمیتونم انجام بدم یا بگو مامانم فردا مهمون داره امروزباید برم کمکش

کلا ویس باز نمیکنم میگم برنامه خراب شده بوده ندیدم تو روبیکا پیام داده 

بچش کلاس سوم بچه بزرگش هم راهنمایی

هربار یه بهونه بیار انجام نده یه بار بگو مهمون دارم وقت نمی کنم یا بگو وقت ندارم چندبار اینا رو بگی خودش میفهمه دیگه پیام نده 

اون خودش وظیفشه کارای درسی بچه شو انجام بده نه شما 

اینجور آدما بعد یه مدت که بهشون لطف می کنی فکر می کنن وظیفته 

هربار یه بهونه بیار انجام نده یه بار بگو مهمون دارم وقت نمی کنم یا بگو وقت ندارم چندبار اینا رو بگی ...

اره دقیقا درسته