2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جور آدمایین؟

بدجنسن؟مهربون و دلسوز؟

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2728
چه جور آدمایین؟ بدجنسن؟مهربون و دلسوز؟

من قبل اینکه بیام شنیده بودم ترک ها با ایرانی ها خوب نیستن ولی خب وقتی اومدم نظرم عوض شد اتفاقا ادمای خونگرم و مهربونی هستن 

البته بد و خوب همه جا هست ولی به طور کلی خوب هستن 

من قبل اینکه بیام شنیده بودم ترک ها با ایرانی ها خوب نیستن ولی خب وقتی اومدم نظرم عوض شد اتفاقا ادما ...

هزینه زندگی چه جوریاس 

ماهی چقد میفته برات؟

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
وضع نوجونای اونا چه طوری ؟ می دونین که ایرانی ها خیلی آلوده رابط دختر و پسر شدن حتی بچه های ۱۰ ساله ...

به نظرم بهتر از ایرانه

چون از بچگی باهم و کنار هم درس میخونن انقدر درگیر نیستن

هزینه زندگی چه جوریاس  ماهی چقد میفته برات؟

بستگی داره به خیلی چیزا 

منطقه و مبله بودن 

به طور کلی اجاره خونه زیاد شده 

مثلا یه منطقه متوسط رو به خوب ماهی حدود ۸۰۰۰لیره 

مبله اگه نباشه ۶۰۰۰لیر

غذا هم همه مدلی هست 

دونر که ارزونه حدود ۴۰ یا ۵۰ لیره 

پیتزا رو روی ۱۰۰ لیر بگیر 

کباب و چیزای گرون تر و جاهای بهتر ۱۵۰ لیر

ولی در کل همون ۱۰۰ لیر پول غذا رو بگیر 

نوشیدنی و اینا استار باکس و ....حدود ۴۰ لیر هست البته بستگی داره باز مثلا چای ارزون تره ولی خب متوسط رو گفتم 

وضع نوجونای اونا چه طوری ؟ می دونین که ایرانی ها خیلی آلوده رابط دختر و پسر شدن حتی بچه های ۱۰ ساله ...

به نظرم بهتره 

سر به زیر تر هستن در صورتی ما ایرانی ها مخصوصا نسل جدید زبون دار تر هستیم 

سر به زیر و درسخونن 

و خب از لحاظ بی بند و باری از ایرانیا بهتر هستن یعنی بسته ترن

بستگی داره به خیلی چیزا  منطقه و مبله بودن  به طور کلی اجاره خونه زیاد شده  مثلا ی ...

یعنی اگه لیر دوتومن باشه ۱۶ میلیون اجاره خونه اس

درامد چه جوریه؟ واقعا ۸۰۰۰ تا در میاری؟که بخوای اجاره بدی؟

2706