2733
2734
عنوان

چالش ✍ اسمتون رو بگید بدون حروف الفبا🧘‍♀️✍😱😰

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 165 پست
مبینا راهنمایی کردنتو عشقه😂😂😂

😁😁❤️🙏🏻

سلام دوست عزیز:) امیدوارم حالت خوب باشه و آرزوی سلامتی و موفقیت شما در کنار خانواده ات رو دارم 😍🌹__اللهم صل علی محمد و آل محمد__ این صلواتم هدیه من به شما 🙂.                            دو سال به آرزویی که دارم وقت دارم.. اگه دوست داری ی بار دیگه ام شما صلوات بفرست و من رو مهمون خودت کن 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کسی که خدارو عبادت میکنه=معنی اسم

از همه من گریختم،گرچه میان مردمم...                                                                                                                                                    مولانا
2738
کسی که خدارو عبادت میکنه=معنی اسم

ساجده؟

خیلی شرم آوره ک هیچکس حریف زبونمان نباشه 😉 افتخار اینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه🤞...یادت باش دریکه خدا برات باز کرده بنده خدا نمیتونه بروت ببنده👌
ساجده؟

نه  

از همه من گریختم،گرچه میان مردمم...                                                                                                                                                    مولانا
2706