2733
2734
عنوان

اگه پسری بگه خودمو کامل در اختیارت میزارم یعنی چی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 34 پست
اختیارات مردا کلا مربوط به پول و تصمیم گیری  منظورش اینه از پشت فرمون میاد کنار میزاره شما تصم ...

اععععع خب خوبه کهههههه آهان مرسیی 

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ذرت مکزیکی جون من که منحرف شدم تجسم ام کردم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😅

بستگی داره کی هست چه نسبتی داره

من به تو می گویم که قوی باشی چون دیده ام که تمام مسیرهای درد، به مقصدهای خوبی می رسند و هیچ مسیری خالی از امید نیست. که هیچ شبی بدون ماه و هیچ ماهی، بدون خورشید نیست. :) ___________  حس میکنم از یه سنی به بعد دیگه حوصله گرفتن وایب منفی از آدمای دورمو نداشتم، دیگه به این فکر نکردم رفیقمه کلی خاطره داریم، یا حتی بهش احتیاج دارم فلان جا، انگاری ظرفیت ملاحظه کردنم پر شده، بدون توضیح کنار میذارم و عموما میشم آدم بده، ولی خب اوکیه________به خودت می‌آیی و می‌بینی بیش از آنکه تصور می‌کردی دوام آورده‌ای و با این حال هنوز میلی احمقانه به زندگی داری و حتی با قلبی فرسوده در جستجوی عشق می‌گردی_________
اخه کامل در اختیارت میزارم یعنی چی 

یعنی بهم تجاوز کن😂😂😂

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2728
ذرت مکزیکی جون من که منحرف شدم تجسم ام کردم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😅

😂😂😂😂

ی صلوات برا سلامتی امام زمانمون💖🥺🤝🏻 خدایا اینقدر ب من پول بده ک بتونم برا کل ایران ذرت مکزیکی بخرم😂🤝🏻حامله ای یا دلت ذرت مکزیکی میخواد حلالم کن 
2738
 دوست پسر 

خب با خنده ازش می‌پرسیدی یعنی چی 

به جای اینکه بشینی کلی فکرتو مشغول کنی و هزار جور فکر کنی و تاپیک بزنی و هر کی یه چیزی بگه و ...

من به تو می گویم که قوی باشی چون دیده ام که تمام مسیرهای درد، به مقصدهای خوبی می رسند و هیچ مسیری خالی از امید نیست. که هیچ شبی بدون ماه و هیچ ماهی، بدون خورشید نیست. :) ___________  حس میکنم از یه سنی به بعد دیگه حوصله گرفتن وایب منفی از آدمای دورمو نداشتم، دیگه به این فکر نکردم رفیقمه کلی خاطره داریم، یا حتی بهش احتیاج دارم فلان جا، انگاری ظرفیت ملاحظه کردنم پر شده، بدون توضیح کنار میذارم و عموما میشم آدم بده، ولی خب اوکیه________به خودت می‌آیی و می‌بینی بیش از آنکه تصور می‌کردی دوام آورده‌ای و با این حال هنوز میلی احمقانه به زندگی داری و حتی با قلبی فرسوده در جستجوی عشق می‌گردی_________
یه چیزی پرونده حالا جدی نگیر... می‌خواسته بگه برات سنگ تموم میذارم بد بیان کرده

اهان اره

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 
خب با خنده ازش می‌پرسیدی یعنی چی  به جای اینکه بشینی کلی فکرتو مشغول کنی و هزار جور فکر کنی و ...

گفتم شاید فکر کنه اوصکولم معنیشو نمیدوپم 

البته این مربوط به سن بالای ۲۶ سال میشه  که شغل و اعتبار و اختیار دارند به سنش توجه کن  ...

۲۸ سالشه

نه بابا جدی 😬😕👀🥴😂 

همین به ذهنم رسید😂

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2706